Naujausi skelbimai

Apskaitininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 360464

Darbo skelbimo numeris

360464

Darbo aprašymas

• Darbas su buhalterine programa "Rivilė";
• Vyr. Buhalterės pavestų užduočių atlikimas;
• Pirminių buhalterinių dokumentų apskaita;
• Sąskaitų faktūrų išrašymas, gaunamų ir išrašomų sąskaitų administravimas;
• Įmonės dokumentų ir korespondencijos tvarkymas;
• Užsakymų ir sutarčių apskaitymas ir administravimas;
• Skolų sužiūrėjimas;
• Įdarbinimo dokumentų suruošimas;
• Informacijos srautų valdymas, archyvavimas ir paskirstymas;
• Personalo dokumentų tvarkymas;
• Darbų saugos koordinavimas;
• Biuro priežiūra, reikiamų priemonių užtikrinimas, pirkimų organizavimas;
• Skambučių administravimas;
• Pagalba vadovui kasdieniniuose darbuose;
• Kita biuro veikla.

Reikalavimai

MES TIKIMĖS KAD KANDIDATAS:
• Turi darbo patirties su apskaitos programa „Rivilė“ ir yra įgudęs kompiuterio vartotojas (MS Office);
• Turi aukštąjį išsilavinimą;
• Turės patirties apskaitoje ne mažiau kaip 2metai;
• Bus atsakingas, kruopštus, pareigingas, sąžiningas, iniciatyvus;
• Turės puikius bendravimo įgūdžius ir gebės dirbti tiek savarankiškai, tiek ir komandoje;
• Raštvedybos žinios;
• Mokės anglų ir rusų kalbas;
• Turės vairuotojo pažymėjimą.

• Įdomų ir atsakingą darbą augančioje tarptautinėje įmonėje;
• Tobulėjimo, augimo ir savirealizacijos galimybes;
• Konkurencingą atlygį, motyvacinį paketą bei patrauklias darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. vasario 9 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 11 d.

Bioenergy - didžiausias biologinių preparatų kūrėjas ir gamintojas rytų Europoje. Įmonių grupė daugiau kaip 15 metų plėtoja savo verslą agro sektoriuje. Savo gaminius platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Plėsdama savo veiklą šiuo metu prie komandos siūlo prisijungti