Darbo skelbimo numeris

361980

Darbo aprašymas

• Įmonės dizaino projektų organizavimas ir valdymas, koordinuojant veiklą su kitais komandos nariais.
• Kūrybiškas idėjų generavimas ir realizavimas kuriant reklamos kampanijas, formuojant prekės ženklų stilių.
• Įmonės parduodamos produkcijos fotografavimas ir meninis pateikimas vartotojui, orientuojantis į patrauklumą pirkėjui ir pardavimo skatinimą.
• Įvairūs dizaino sprendimai socialinių tinklų reklamoje taikomi pagal naujausias tendencijas ir bendro prekės ženklo stiliaus išlaikymą.

Reikalavimai

• Geri darbo įgūdžiai Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programomis.
• Domėjimasis naujausiomis dizaino tendencijomis.
• Kūrybiškumas.
• Išlavintas estetikos pojūtis.
• Atsakingumas ir noras tobulėti.
• Organizuotumas ir darbo komandoje įgūdžiai.
• Fotografijos žinios.
• Atliktų darbų portfolio.

Įmonė siūlo

• Konkurencingą darbo užmokestį.
• Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.
• Darbą su ilgalaikiais mūsų pačių vystomais projektais.
• Karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2019 m. vasario 27 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 29 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Dizaineris (Mid-level/Senior)

STRATEGINIAI PARTNERIAI, UAB

UAB Strateginiai Partneriai yra sparčiai auganti elektroninės prekybos įmonė, vykdanti internetinius pardavimus Lietuvos ir užsienio rinkose.
E-komercija, rinkų globalumas, prekybos platformos ir Web marketingas yra mūsų stipriosios pusės. Esame jaunatviškas kolektyvas augantis kartu su šiuolaikinėmis tendencijomis.

Žiūrėti profilį