Kambarių/poilsio namukų tvarkytojai Anglijoje(nereikia patirties)!

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 362984

Darbo skelbimo numeris

362984

Darbo aprašymas

Nuo KOVO mėnesio PABAIGOS ieškome darbuotojų darbui poilsio ir pramogų parkuose Anglijoje,Šiaurės Devone!

Tai apdovanojimus pelnę 4 poilsio ir pramogų parkai, esantys prie vandenyno, kuriuose rasite ir vandens atrakcionus, baseinus, pirtis, golfo, teniso laukus, treniruoklių salę ir begalę kitų pramogų, kuriomis gali naudotis ir darbuotojai!

Alga nuo 7.83£/val. + atostoginiai.

Būstas suteikiamas prie pat darbo, tikrai labai geros sąlygos, kaina £49/sav. (išskaičiuojama iš atlyginimo). Nuo 2019m. balandžio mėn. minimalus atlyginimas kyla, tad uždirbsite 8.21£/val.❗️Būsto kaina atitinkamai pakils iki 53£/sav. Kambariuose GYVENAMA PO 1, poros apgyvendinamos kartu.

Gali vykti tiek draugų kompanijos, tiek poros!

Kaip kandidatuoti?
Jau 3 metus iš eilės sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais iš poilsio ir pramogų parkų, įsikūrusių Šiaurės Devone, Anglijoje, kurie ir vėl atvyksta į Lietuvą, kad atsirinktų patį geriausią personalą!

Susitikimai vyks 2019 metų VASARIO 26 dieną VILNIUJE bei VASARIO 28 dieną KAUNE, tad pasižymėkite šias datas kalendoriuje, nes to negalite praleisti.

Tiesiai iš darbdavių lūpų išgirsite išsamią informaciją apie darbo pobūdį, kiekvienas turėsite galimybę pabendrauti ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Išvykimai nuo KOVO mėnesio PABAIGOS pradžios, tačiau reikia registruotis iš anksto, nes vietų skaičius RIBOTAS.

Reikalavimai

- Šnekamoji anglų kalba;
- Privalumas, jei turite patirties, tačiau patirtis tikrai nėra būtina!

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Didžioji Britanija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. kovo 9 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 8 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1500 EUR per mėn.

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos apie mūsų - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur