Viešbučio apsaugos darbuotojas-portjė (Best Western Santaka)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 363025

Darbo skelbimo numeris

363025

Darbo aprašymas

Malonus viešbučio svečių pasitikimas;
Pagalba svečiams nešant bagažą, palydint į kambarius;
Informacijos apie viešbučio paslaugas suteikimas;
Viešbučio patalpų ir teritorijos priežiūra ir apsauga;
Konferencijų salių paruošimas.

Reikalavimai

Paslaugumas ir šiltas bendravimas su svečiais bei kolegomis;
Lankstumas ir konfidencialumas bendraujant su klientais;
Puikios anglų kalbos žinios (kitos užsienio kalbos žinios - didelis privalumas!);
Reprezentatyvi išvaizda;
Pozityvumas ir plati šypsena kiekvieną dieną :)

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą augančioje viešbučių grupėje;
Palaikančią ir draugišką komandą;
Galimybę augti, mokytis ir kilti karjeros laiptais;
Pamaininį darbo grafiką (kas ketvirtą parą).

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. kovo 12 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 11 d.

Pagrindinė UAB Naujasis Vilnius veiklos kryptis – viešbučių paslaugos: bendrovė valdo didžiausio pasaulinio „BEST WESTERN“ tinklo viešbutį „Best Western Vilnius“ bei „BEST BALTIC Hotels“ viešbutį Druskininkuose - Best Baltic Druskininkai Central. Įmonės darbuotojų moto – gerbti ir mylėti savo svečius, dėl šios priežasties mūsų viešbučiai Lietuvoje yra itin aukštai vertinami už nuolatinį tobulėjimą, nepriekaištingą kokybę, aukštą aptarnavimo lygį.