Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Pardavimų vadybininkas(-ė) darbui su klientais NVS šalyse

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 363832

Darbo skelbimo numeris

363832

Darbo aprašymas

•Naujų klientų paieška;
•Esamų klientų aptarnavimas;
•Kompanijos teikiamų paslaugų pristatymas, derybos, pardavimų vykdymas;
•Dalyvavimas tarptautinėse parodose atstovaujant kompaniją;
•Bendradarbiavimas su kitais kompanijos padaliniais ir skyriais.

Reikalavimai

•Puikus rusų kalbos mokėjimas;
•Geri derybininko įgūdžiai;
•Darbštumas ir atkaklumas siekiant užsibrėžto tikslo;
•Analogiško darbo patirtis logistikoje – didelis privalumas.

•LABAI konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
•Puikias karjeros galimybes;
•Darbą puikioje profesionalų komandoje;
•Nuolatinius mokymus;
•Motyvuojančias darbo sąlygas;
•Komandiruotes į užsienį (dalyvavimas parodose, partnerių lankymas).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. kovo 21 d.
Įvestas:
2019 m. vasario 20 d.

UAB “Auto Praba”– tai rinkos lyderė gabenant dalinius kovinius iš Europos Sąjungos į Rusiją ir Baltarusiją, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą, valdanti vieną didžiausių muitinės sandėlių kompleksų Vilniuje. Daugiau apie mus sužinosite WWW.AUTOPRABA.LT

Įmonės tinklalapis:http://www.autopraba.lt/

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 mėn. MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) IGNALINOJE
Maxima LT, UAB
MAXIMA XX TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) IGNALINOJE
Maxima LT, UAB • Ignalina
Ignalina 2019.05.24
liko 2 d.
2d
prieš 1 mėn. PAMAINOS VADOVAS (Ė) NEMENČINĖJE
PAMAINOS VADOVAS (Ė) NEMENČINĖJE
Maxima LT, UAB • Nemenčinė
Nemenčinė 2019.05.31
liko 9 d.
prieš 1 mėn.
prieš 1 mėn. PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS(-Ė) NAUJOJE VILNIOJE
PARDUOTUVĖS PAMAINOS VADOVAS(-Ė) NAUJOJE VILNIOJE
Maxima LT, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.05.31
liko 9 d.
prieš 1 mėn. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) MAXIMA BAZĖJE VILNIUJE
liko 9 d.
prieš 4 sav. PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) LIEPKALNIO G. VILNIUJE
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė) LIEPKALNIO G. VILNIUJE
liko 9 d.
prieš 4 sav.
prieš 4 sav. ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) VARĖNOJE | LAISVI SAVAITGALIAI
UAB „Biuro“
ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) VARĖNOJE | LAISVI SAVAITGALIAI
UAB „Biuro“ • Varėna
Varėna 2019.06.05
liko 14 d.
prieš 4 sav. SANDĖLIO DARBUOTOJAS
SCHMOLZ + BICKENBACH Baltic, UAB
SANDĖLIO DARBUOTOJAS
SCHMOLZ + BICKENBACH Baltic, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.05.23
baigiasi šiandien!
1d
prieš 4 sav. PAGALBINIAI DARBUOTOJAI VASARAI GRIGIŠKĖSE
UAB „Biuro“
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI VASARAI GRIGIŠKĖSE
UAB „Biuro“ • Vilnius
Vilnius 2019.05.23
1d
prieš 4 sav. ĮDARBINAME BE PATIRTIES - BALDŲ GAMYBOJE.
UAB „Biuro“
ĮDARBINAME BE PATIRTIES - BALDŲ GAMYBOJE.
UAB „Biuro“ • Klaipėda
Klaipėda 2019.05.23
1d
prieš 4 sav. PAGALBINIAI DARBUOTOJAI RAUDONDVARIO PL.
UAB „Biuro“
PAGALBINIAI DARBUOTOJAI RAUDONDVARIO PL.