Animatoriai (dainininkai, karaokė vedėjai, atlikėjai) KIPRE - 2019 metų sezonas!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Siūlome įdomų ir dinamišką sezoninį animatoriaus darbą Kipre!

Sezonas Kipre tęsiasi nuo kovo mėnesio iki spalio mėnesio pabaigos, tačiau animatoriams galimi ir TRUMPESNI,3 MĖNESIŲ KONTRAKTAI!

Ko mes ieškome:

- animatorių (įvairios tiek dieninės, tiek vakarinės veiklos, žaidimai viešbučio svečiams);
- animatorių team leader'io;
- karaokė vakarų vedėjų;
- iliuzionistų;
- dainininkų (duetų/trio);
- komikų;
- DJ.

Darbas: 6 dienas per savaitę, po 8-9 valandas per dieną. Įprastai viešbučio animatoriai dirba trimis pamainomis per dieną 10:00-12:30, 15:00-17:00, 20:30-00:00, tuo tarpu atlikėjai, turintys savo programą (dainininkai, DJ ir panašiai) dirba tik vakarais, turi po 3-4 pasirodymus per vakarą.

Atlyginimas priklauso nuo konkrečios pozicijos ir patirties. Svyruoja nuo 600 iki 1500 eurų per mėnesį.

Būstas suteikiamas NEMOKAMAI.

Reikalavimai

- Šnekamoji anglų bei rusų kalba;
- atitinkama patirtis (ne mažesnė nei vieneri metai atlikėjams, turintiems savo programą);
- komunikabilumas, kūrybiškumas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 8 614 58209
Mob.: 8 624 66641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt