Naujausi skelbimai

Stilistė (-as) - Konsultantė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 365618

Darbo skelbimo numeris

365618

Darbo aprašymas

  • Profesionalus ir malonus klientų aptarnavimas;
  • Aktyvūs pardavimai ir klientų konsultavimas jiems rūpimais klausimais;
  • Prekybos salės priežiūra
  • Geros atmosferos palaikymas.
  • Motyvacija užsidirbti, noras tobulėti;
  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Rusų ir anglų kalbų mokėjimas – didelis privalumas; privalumas - patirtis siuvimo srityje;

Darbo laikas 10 - 19 val., šeštadieniais 10 - 16 val. Pilnas etatas.
Vasaros metu atostogų nėra.

Reikalavimai

  • Patirtis prekybos arba paslaugų srityje;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba;
  • Galimybė bent 2 kartus per mėnesį dirbti šeštadieniais;
  • Pozityvus mąstymas.

Privalumai:
  • Bendravimas rusų, lenkų kalbomis;
  • Aprangos etiketo išmanymas
  • Šypsena Jūsų veide!

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Konkurentabilų atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Draugišką ir motyvuojančią darbo aplinką.
  • Atlyginimas nuo 700 Eur atskaičius mokesčius

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. balandžio 12 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 14 d.
Atlyginimas:
Nuo 1084 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Veiklą pradėjome 2003 metais, todėl sukaupta keliolikos metų patirtis leidžia puikiai suprasti, kokiomis nuotaikomis bei lūkesčiais gyvena būsimosios nuotakos. Nuo pat pirmųjų dienų, savo veiklą vykdėme pasitelkdami ne tik profesionalumą, bet ir draugiškumą, nuoširdumą, savo darbu norėjome prisisėti prie gražiausių dalykų gyvenime kūrimo. Nuolat leidomės į keliones po visą Europą tam, kad susipažintume su garsių dizainerių darbais, mados tendencijomis ir turėtume kuo nustebinti savo klientes. Šių savybių simbiozė lėmė, kodėl esame vieni iš lyderių savo šalyje.