Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #365938

Grožio specialistas (-ė) Palangoje

CVMarket.lt klientas
Palanga
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Malonus masažo namų svečių aptarnavimas;
Darbas su masažais ir grožio procedūromis;
Rezervacijų administravimas;
Aktyvūs pardavimai;
Įvairios informacijos teikimas ir malonus bendravimas;
Kiti masažo namų veiklos organizavimo darbai;
Vadovo pavestų darbų vykdymas.

Reikalavimai

Neišblėstanti šypsena veide;
Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios (rusų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
Reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, punktualumas, paslaugumas ir geranoriškumas;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose;
Greita orientacija ir lankstus mąstymas;
Imlumas naujovėms;
Būtinas kompetencijas atitinkantis išsilavinimas;
Patirtis privalumas.

Reikalingos kalbų žinios: Lietuvių/Anglų/Rusų

Įmonė siūlo

Dirbti pilnu etatu arba antraeilėse pareigose;
Siūlome įdomų darbą slenkančiu grafiku;
Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
Puikias karjeros galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#365938

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Palanga
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 16 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 18 d.

Nauji masažo ir grožio namai Palangoje ieško grožio specialisto.
Ieškome profesionalios, šiuolaikiškos ir pozityvios komandos, galinčios užtikrinti patį geriausią klientų aptarnavimą!

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!