Naujausi skelbimai

Full-stack programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 366245

Darbo skelbimo numeris

366245

Darbo aprašymas

Diena Media Naujienų portalų (kaunodiena.lt, diena.lt, klaipedadiena.lt) priežiūra ir vystymas;
Naujų funkcijų kūrimas;
Darbas tiek su front-end tiek su back-end dalimi.

Reikalavimai

Bent 2 metų patirtis dirbant su PHP, MySQL, HTML5, CSS3, JS, JQuery, GIT; darbo su Drupal TVS patirtis;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves bei dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
Responsive dizaino išmanymas ir patirtis;
Privalumai: patirtis dirbant su didelio apkrautumo svetainėmis; patirtis media srityje; patirtis su hibridinemis mobiliomis aplikacijomis.

Įmonė siūlo

Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
Galimybę dirbti su vienu populiariausių Lietuvos portalų (TOP6 pagal Gemius reitingą);
Galimybę tobulėti, konsultuojantis su senior programuotoju;
Galimybę dirbti nepilnu etatu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. balandžio 18 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 20 d.

UAB „Diena Media News“ leidžia dienraščius „Kauno diena“, „Klaipėda"; savaitraščius „Vilniaus diena“, „Klaipėda“ rusų kalba, žurnalus „370“, „Sveikata“.

Valdo naujienų portalus kauno.diena.lt, diena.lt, klaipeda.diena.lt