Naujausi skelbimai

Personalo vadybininkė (-as) – Apskaitininkė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 366454

Darbo skelbimo numeris

366454

Darbo aprašymas

Vairuotojų komandiruočių apskaita;
Vairuotojų darbo sutarčių rengimas ir administravimas;
Sąskaitų išrašymas;
Žalų administravimas;
Sutarčių administravimas (archyvavimas);
Dokumentų sisteminimas ir archyvavimas (sąskaitų sutikrinimas su registrais).

Reikalavimai

Darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje (Finvalda – privalumas);
Anglų arba Vokiečių kalbų žinios.

Įmonė siūlo

- Motyvuojantį atlyginimą;
- Socialines garantijas;
- Jaunatvišką kolektyvą ir karjeros galimybę;
- Skandinavišką valdymo atmosferą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 20 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 22 d.

UAB Autolink Lithuania priklauso tarptautinei kompanijų grupei Autolink Group (www.autolink.no).
Centrine būstinė Norvegijoje, filialai Švedijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Estijoje, Lietuvoje, Rusijoje bei Kazakstane.

Pagrindinės įmonės veiklos - automobilių gabenimas bei sandėliavimas.
Pervežimai vykdomi įmonių grupei priklausančiomis transporto priemonėmis - autovežiais, vagonais, platformomis, konteineriais, laivais.