2022-07-29 11:26:48

Autokruatuvo vairuojas Olandijoje(IŠVYKIMAS ŠĮ SAVAITGALĮ)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Turi patirties vairuojant autokrautuvą?
Gerai moki anglų kalbą?
Gali išvažiuoti kuo skubiau?

Jei į visus klausimus atsakei TAIP, vadinasi mes ieškome TAVĘS!

Siūlome autokrautuvo vairuotojo darbą Olandijoje, Nijkerk vietovėje.
Darbas sandėlyje,įprastai dirbama kambario temperatūroje,tačiau įvažiuojama ir į šaldymo kameras,dirbama su šaldyta produkcija.

Išvykimas: skubus,geriausia rytoj arba ne vėliau kaip kitos savaitės pradžioje!

Atlyginimas: 12.00eur/val.rytinėje pamainoje, 13.00eur/val. popietinėje pamainoje ir 15.00eur/val.,jei dirbate šeštadieniais arba už viršvalandžius. (brutto). Alga mokama kas 4 savaites.

Būstas: suteikiamas, nuomos kaina 55eur/sav. Kambariu dalinamasi dviese.

Darbavys tikisi,kad kalbi angliškai ir puikiai valdai autokrautuvą (keli virš 6 metrų, geriausia patirtis su reach truck forklift).

Skambink, rašyk, klausk, jei tai Tu!

Reikalavimai

- Gera šnekamoji anglų kalba;
- Patirtis dirbant su autokrautuvu(geriausia reach truck);
- Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt