2022-07-29 11:26:48

Senior/Lead PHP Developer

CVMarket.lt klientas
4100 - 5700 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome Senior/Lead PHP Programuotojo (-os), tuo pačiu pozicija būtų tikrai įdomi ir Senior/Lead Full-Stack Dev’ui (su stipresne back-end dalimi). Naujasis Senior’as (TL) dirbs su Symfony 4.2.4. framework‘u bei kuruos savo produkto vystymo komandą.

Užduotys:
- Lyderystė 5 komandos programuotojams bei dviems išorinėms komandoms (projektų vadovas ir produkto vadovas dirbs išvien);
- Esamų produktų refactoringas, funkcionalumų plėtimas ir optimizavimas (eBūstas, www.antakalniobustas.lt, www.danesbustas.lt ir dar 30 portalų), aplikacija eBūstas, per 18 mėn. paaugusi 600% iki 90 tūkst. vartotojų per mėnesį, eCSEverslo klientų užduočių valdymo sistema;
- Papildomo funkcionalumo vystymas užtikrinantis geografinę produktų plėtrą į Ispaniją, Lenkiją, Latviją, Rusiją (įmonių grupės veiklos šalyse);
- Integracija su naujomis ERP sistemomis;
- Fintech įrankio kūrimas;
- Naujai kuriamo mokėjimo iniciavimo modulio (Symfony) kūrimas (su integracijomis su bankais). Numatomas OCR modulio kūrimos informacijos nuskaitymui iš dokumentų;
- Komandos code review.

Stack pagrindas:
- PHP, CSS, HTML, JavaScript, jQuery, MySQL, AngularJS.

Framework’as:
- Symfony 4.2.4.

Metodologijos:
- Dirbama pagal Agile pricipus, naudojamas Scrum metodas, darbų organizavimui naudojama Jira platforma.

Reikalavimai

- PHP, MySQL, architektūrinių sprendimų vystymo patirtis;
- Turtingos Symfony framework‘o žinios arba ne mažiau gilios kitų framework’ų žinios (Laravel, Yii ir kt.);
- Darbo Agile aplinkoje patirtis, puikios Scrum metodologijos žinios;
- Nepriekaištingos Git žinios bei AWS patirtis;
- Gebėjimas lyderiauti komandoje lead by example principu;
- Patirtis dirbant TDD aplinkoje.

Privalumai:
- Javascript patirtis (React/Angular.JS) – gali prireikti peržiūrint front-end programuotojų kodą

- Vaisius ryte, terasą ant stogo, kino salę, biliardą, teniso stalus ir kt. laisvalaikio įrangą;
- Darbą in-house, t.y. su savais produktais ir jų vystymu;
- Galimybė realizuoti savo idėjas, siūlyti produkto modernizavimo sprendimus;
- Motyvuojantį 2500-3500 Eur neto atlygį bei aukštas perspektyvas įmonių grupės viduje;
- Mokymus, workshop’us, konferencijas, teambuilding’us ir t.t.
- Biurą per 3 aukštus veslo centre Technopolis Penta, tiesiai virš Booking.com.
- Poziciją itin stambioje įmonių grupėje, kur nereikia jaudintis dėl stabilaus augimo.