Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Projektų vadovo asistentas(-ė)

POLIPROJEKTAS, UAB

Darbo skelbimo numeris

372382

Darbo aprašymas

Pagalba projekto dalies vadovui, rengiant gaisrinės saugos dalies projektą, brėžinių rengimas, inžinerinių skaičiavimų modeliavimas, 3D evakuacijos modelių rengimas, skaičiavimų forminimas, bylų spausdinimas ir susegimas, vadovo suformuluotų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

Mes tikimės:
• Žmogaus, turinčio gaisrinės saugos ar statybos inžinerijos bakalauro ir/ar magistro laipsnį arba aukštesnių kursų studento,-ės;
• Gerų darbo AutoCAD programa įgūdžių;
• Motyvuoto darbuotojo;
• Labai gerų lietuvių, gerų anglų kalbos žinių, kitos kalbos – privalumas;
• Panaši darbo patirtis nėra būtinybė, svarbu gebėjimas greitai mokytis ir įsisavinti naują informaciją.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:
• Puikias darbo sąlygas su vienais geriausių šios srities specialistų;
• Pažangių sistemų projektavimą;
• Draugišką aplinką ir stiprią komandą;
• Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo įgūdžių (turimų ir įgytų), mokymosi greičio ir pasiektų rezultatų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. birželio 13 d.
Įvestas:
2019 m. gegužės 15 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Kasdieninėje veikloje vadovaujamės verslo etika, nepažeisdami priešgaisrinės saugos reikalavimų orientuojamės į klientų interesus. Siekdami profesionalumo išnaudojame ne tik kvalifikuotų specialistų profesines žinias bei patirtį, bet ir šiuolaikinio mokslo bei technikos potencialą, taikome kompleksinius užduočių sprendimo ir vykdymo būdus, nuolat ieškome naujų užsienio partnerių. Įgyta patirtis ir užmegzti tarptautiniai ryšiai sudaro prielaidas tinkamai vykdyti klientų pavedimus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Klientai vertina mūsų įmonės profesionalumą, gebėjimą pasiekti konkrečių rezultatų, dalykišką bendravimą.

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav. DARBŲ VYKDYTOJAS (-A)
GELMESTA, UAB
DARBŲ VYKDYTOJAS (-A)
GELMESTA, UAB • Vievis
1300 - 1600 €/mėn.
Vievis
nuo 1300 iki 1600 EUR per mėn.
2019.06.13
liko 21 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. STATINIO STATYBOS VADOVAS\DARBŲ VADOVAS(Ė)
VERSINA, UAB
STATINIO STATYBOS VADOVAS\DARBŲ VADOVAS(Ė)
VERSINA, UAB • Visa Lietuva
Visa Lietuva 2019.06.12
liko 20 d.
prieš 1 sav. STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS
Kaminta, UAB
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS
Kaminta, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.01
liko 9 d.
prieš 4 sav. STATYBOS PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) KLAIPĖDOJE IR VILNIUJE
KRS, UAB
STATYBOS PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) KLAIPĖDOJE IR VILNIUJE
KRS, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.05.25
liko 2 d.
2d
prieš 6 d. TECHNOLOGAS (ŠALDYMO ĮRANGA)
Expertus LT, UAB
TECHNOLOGAS (ŠALDYMO ĮRANGA)
Expertus LT, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.05.27
liko 4 d.
4d
prieš 1 sav. PROJEKTUOTOJAS
VILDETA, UAB
PROJEKTUOTOJAS
VILDETA, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.13
liko 21 d.
prieš 1 sav. SANDĖLIO IR GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė)
Smart HR
SANDĖLIO IR GAMYBOS OPERATORIUS (-Ė)
Smart HR • Vilnius
Vilnius 2019.06.11
liko 19 d.
prieš 2 sav. SURINKĖJŲ DARBUI PRANCŪZIJOJE (LAIVŲ STATYBA)
LITANA IR KO, UAB