Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Pamainos vadovas (ė) / parduotuvės direktorius (-ė)

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

375443

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PAMAINOS VADOVAS (Ė) / PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė)
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Kuršėnai
Adresas:
Pavenčio g. 4

Darbo pobūdis:
- parduotuvės darbuotojų darbo organizavimas;
- parduotuvės ūkinės veiklos organizavimas;
- sklandaus kasų darbo užtikrinimas;
- prekių priėmimas, sandėliavimas ir srautų paskirstymas;
- darbo grafikų sudarymas ir įgyvendinimo kontrolė;
- darbuotojų atranka, priėmimo, atleidimo ir kitų personalo dokumentų tvarkymas.
Reikalavimai:
- darbo prekyboje patirtis;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
- gebėjimas organizuoti darbuotojų grupės darbą;
- konfliktų valdymo įgūdžiai;
- gebėjimas praktiškai taikyti LR darbo kodekso, kitų teisės ir lokalinių aktų reikalavimus;
- iniciatyvumas, organizuotumas siekiant tikslų, atsakingumas, komunikabilumas.
Mes siūlome:
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: 8 659 01482,
inga.kaunaite@maxima.lt.
Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-07-07

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav. DARBUOTOJAI GAMYBOJE - 600 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“
DARBUOTOJAI GAMYBOJE - 600 EUR Į RANKAS!
UAB „Biuro“ • Kuršėnai
Kuršėnai 2019.07.13
liko 19 d.
prieš 1 sav.
prieš 5 min.
NAUJAS
N
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, (AKROPOLIS, KARALIAUS MINDAUGO PR. 49, KAUNAS)
GELSVA, UAB
N

GELSVA, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.07.06
liko 12 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJA (-AS) - PADAVĖJA (-AS) "ALI ŠOKOLADINĖJE" KAUNE
Ali šokoladinė, UAB
PARDAVĖJA (-AS) - PADAVĖJA (-AS) "ALI ŠOKOLADINĖJE" KAUNE
Ali šokoladinė, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.07.09
liko 15 d.
prieš 2 sav.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAS (-A) (DARBAS SALĖJE)
UAB RIMI Lietuva
PARDAVĖJAS (-A) (DARBAS SALĖJE)
UAB RIMI Lietuva • Vilnius
Vilnius 2019.07.06
liko 12 d.
 1
 1
PAMAINOS VADYBININKAS (-Ė)
KFC Restoranas
1

KFC Restoranas • Vilnius
Vilnius 2019.07.05
liko 11 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAS (-A) (ĮRANKIŲ IR ĮRANGOS PARDUOTUVĖJE)
BALTIJOS AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKOS SISTEMOS, UAB
PARDAVĖJAS (-A) (ĮRANKIŲ IR ĮRANGOS PARDUOTUVĖJE)
BALTIJOS AUTOMOBILIŲ DIAGNOSTIKOS SISTEMOS, UAB • Kaunas
Nuo 950 €/mėn.
Kaunas
nuo 950 EUR per mėn.
2019.07.05
liko 11 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAS (-A) (DARBAS KASOJE IR SALĖJE)
PARDAVĖJAS (-A) (DARBAS KASOJE IR SALĖJE)
liko 12 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
A.Zakaro firma IĮ
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
A.Zakaro firma IĮ • Vilnius
Nuo 702 €/mėn.
Vilnius
nuo 702 EUR per mėn.
2019.07.05
liko 11 d.
prieš 2 sav. PARDAVIMŲ ATSTOVAS (-Ė) KAUNO, KLAIPĖDOS, PANEVĖŽIO IR ŠIAULIŲ REGIONUOSE
Smart HR
PARDAVIMŲ ATSTOVAS (-Ė) KAUNO, KLAIPĖDOS, PANEVĖŽIO IR ŠIAULIŲ REGIONUOSE
Smart HR • Kaunas
Kaunas 2019.07.05
liko 11 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAI - KONSULTANTAI
MOBILI LINIJA
PARDAVĖJAI - KONSULTANTAI
MOBILI LINIJA • Vilnius
1100 - 1800 €/mėn.
Vilnius
nuo 1100 iki 1800 EUR per mėn.
2019.07.05
liko 11 d.