Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

375470

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)
Darbo vieta:
Sandėliai
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Žarijų g. 4a

Darbo pobūdis:
- prekių krovimas priėmimo ir atkrovimo rampoje (darbas elektrokrautuvu);
- tvarkos darbo vietoje palaikymas.
Reikalavimai:
- darbo elektrokrautuvu patirtis (kvalifikacijos pažymėjimas - privalumas);
- organizuotumas, atsakingas požiūris į darbą;
- galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku ir naktimis.
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 620 11116 kristina.andrijevskiene@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-06-18

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 5 d. SANDĖLIO DARBUOTOJA (-AS) VILNIAUS CENTRE (NEPAMAININIS DARBAS)
Armitana, UAB
SANDĖLIO DARBUOTOJA (-AS) VILNIAUS CENTRE (NEPAMAININIS DARBAS)
Armitana, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.07.11
liko 25 d.
prieš 5 d.
prieš 1 sav. SALĖS DARBUOTOJAS (-A) ŽALGIRIO G. (VILNIUS)
Maxima LT, UAB
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) ŽALGIRIO G. (VILNIUS)
Maxima LT, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.18
liko 2 d.
2d
prieš 1 mėn. SALĖS DARBUOTOJAS (-A)
SALĖS DARBUOTOJAS (-A)
liko 2 d.
2d
prieš 1 mėn. SALĖS DARBUOTOJAS (-A) LAZDYNUOSE
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) LAZDYNUOSE
liko 2 d.
2d
prieš 1 mėn. SALĖS DARBUOTOJAS (-A) LIEPKALNYJE
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) LIEPKALNYJE
liko 2 d.
2d
prieš 5 d. AUKŠTUMINIO KELTUVO VAIRUOTOJAS
Logistikos čempionai, UAB
AUKŠTUMINIO KELTUVO VAIRUOTOJAS
Logistikos čempionai, UAB • Vilnius
1000 - 1400 €/mėn.
Vilnius
nuo 1000 iki 1400 EUR per mėn.
2019.07.11
liko 25 d.
prieš 5 d.
prieš 5 d. VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS (VILNIAUS MIESTE)
VV TRANSPORT, UAB - duonos gaminių logistika ir kurjerio paslaugos
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS (VILNIAUS MIESTE)
VV TRANSPORT, UAB - duonos gaminių logistika ir kurjerio paslaugos • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.
Vilnius
nuo 1000 EUR per mėn.
2019.07.11
liko 25 d.
prieš 5 d.
 4
prieš 5 d.
 4
APSKAITININKAS (-Ė )
Tamro, UAB
4

Tamro, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.19
liko 3 d.
3d
liko 25 d.
prieš 5 d.
prieš 5 d. PARDAVIMŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) NVS REGIONUI
Blunitrans, UAB
PARDAVIMŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) NVS REGIONUI
Blunitrans, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.07.10
liko 24 d.
prieš 5 d.