Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

375501

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
VIRĖJAS (-A) LAKŪNŲ G.
Darbo vieta:
Maisto gamyba
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Lakūnų g. 24a-2

Darbo pobūdis:
- kulinarijos patiekalų gamyba;
- kokybės pažymėjimų ir kitų dokumentų pildymas.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku.
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus sočius pietus;
- privalumus apsiperkant MAXIMA parduotuvėse;
- karjeros ir tobulėjimo galimybes.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 620 11116 kristina.andrijevskiene@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-06-18

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 6 d. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
MDC, UAB
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
MDC, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.07.09
liko 23 d.
prieš 6 d.
prieš 6 d. PARDAVĖJAS (-A) VERKIŲ G. (VILNIUS)
Maxima LT, UAB
PARDAVĖJAS (-A) VERKIŲ G. (VILNIUS)
Maxima LT, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.06.18
liko 2 d.
2d
prieš 1 sav. PARDAVĖJAS (-A) GRYBO G. VILNIUJE
PARDAVĖJAS (-A) GRYBO G. VILNIUJE
liko 2 d.
2d
prieš 1 sav. KASININKAS (-Ė) PIZZA EXPRESS PICERIJOJE
Pizza Express/ MATESA, UAB
KASININKAS (-Ė) PIZZA EXPRESS PICERIJOJE
Pizza Express/ MATESA, UAB • Vilnius
555 - 700 €/mėn.
Vilnius
nuo 555 iki 700 EUR per mėn.
2019.07.06
liko 20 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
A.Zakaro firma IĮ
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
A.Zakaro firma IĮ • Vilnius
Nuo 670 €/mėn.
Vilnius
nuo 670 EUR per mėn.
2019.07.05
liko 19 d.
prieš 1 sav. PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS
UAB "AD LIMINA"
PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS
UAB "AD LIMINA" • Vilnius
Nuo 1100 €/mėn.
Vilnius
nuo 1100 EUR per mėn.
2019.07.05
liko 19 d.
prieš 2 sav. PC MANDARINAS/VAGA KNYGYNO PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS
Vagos prekyba, UAB
PC MANDARINAS/VAGA KNYGYNO PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS
Vagos prekyba, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.07.02
liko 16 d.
prieš 2 sav.
prieš 2 sav. PADAVĖJAS (-A) VILNIUJE, PC "AKROPOLIS" ESANČIOJE PICERIJOJE
ČILI įmonių grupė
PADAVĖJAS (-A) VILNIUJE, PC "AKROPOLIS" ESANČIOJE PICERIJOJE
ČILI įmonių grupė • Vilnius
Vilnius 2019.06.29
liko 13 d.
prieš 2 sav. PADAVĖJAS (-A) VILNIUJE, FABIJONIŠKIŲ G. 2A ESANČIOJE PICERIJOJE
PADAVĖJAS (-A) VILNIUJE, FABIJONIŠKIŲ G. 2A ESANČIOJE PICERIJOJE
liko 13 d.
prieš 2 sav. PADAVĖJAS (-A) VILNIUJE, ŽIRMŪNŲ G. 2 ESANČIOJE PICERIJOJE
PADAVĖJAS (-A) VILNIUJE, ŽIRMŪNŲ G. 2 ESANČIOJE PICERIJOJE
liko 13 d.