Pardavimų vadybininkė (-as) (virtuvės įranga profesionalams)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ieškome pardavimų vadybininkės (-o) Klaipėdoje.

Trokštate tobulėti kartu su savo srities profesionalais ir atskleisti savo potencialą?
O savo ateitį norite susieti ne tik su garsiu, bet ir kokybe pasižyminčiu prekės ženklu? Tuomet kviečiame prisijungti  prie tarptautinės kompanijos, kuri jau 20 metų vykdo sėkmingą profesionalios maisto gamybos įrangos prekybą.

 Šiame darbe tavęs laukia tokios pagrindinės darbo atsakomybės kaip:
  • Ryšių su esamais ir potencialiais verslo klientais palaikymas (B2B).
  • Naujų klientų paieška bei poreikių išsiaiškinimas.
  • Pardavimo projektų organizavimas, rengimas, koordinavimas.
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas.
  • Nuolatinė rinkos ir konkurentų analizė.

Reikalavimai

Neabejojame, kad galite tapti svarbia šios įmonės sėkmės kūrimo dalimi

  • 1-2 m. sėkminga pardavimų patirtis B2B
  • Gebėjimas užmegzti ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius.
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai, savarankiškumas.
  • Anglų kalbos mokėjimas.
  • Geri projektų valdymo, darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai.
  • Strateginis ir analitinis  mąstymas.
  • Kompiuterinis raštingumas įgudusio vartotojo lygiu (darbas su Axapta programa - didelis privalumas).
  • Vairuotojo teisės (B kategorija).

Mes jums siūlome:

  • Visas darbui reikalingas priemones.
  • Nuolatinius mokymus ir žinių gilinimą.
  • Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus.
  • Visas socialines garantijas.
  • Įdomų, dinamišką ir perspektyvų darbą, galimybes tobulėti.
Kandidatuokite siųsdami savo CV per sistemą arba tiesiogiai el. paštu: job.o6nwe eta soprana.recruitee.com  Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +370 659 55911