Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

KONSULTANTAS (-Ė) – PLANUOTOJAS (-A) \slenkančiu grafiku 9-21 val.

IKEA LIETUVA (FELIT)

Darbo skelbimo numeris

378963

IKEA Lietuva (Felit) KONSULTANTAS  (-Ė) – PLANUOTOJAS (-A) \slenkančiu grafiku 9-21 val.

Darbo aprašymas

Konsultantas (-ė) - planuotojas (-a) kartu su savo komanda užtikrins pirkėjams lengvą ir malonų IKEA prekių užsakymo bei atsiėmimo procesą. Jis bus atsakingas už bendravimą su pirkėjais ir jų konsultavimą, pagalbą renkantis ir planuojant baldus.

Užduotys
- IKEA pardavimo standartų ir geriausios apsipirkimo patirties užtikrinimas pirkėjams;
- paslaugus ir profesionalus pirkėjų konsultavimas baldų planavimo ir įsigijimo klausimais;
- interjero dizaino projektų kūrimas ir realizavimas;
- baldų projektavimas kompiuterine programa;
- informacijos suteikimas pirkėjams;
- tvarkos skyriuje palaikymas;
- darbas 40 val./sav., slenkančiu grafiku nuo 9:00 iki 21:00 val.

Reikalavimai

Mes iš tavęs tikimės:
- interjero dizaino išsilavinimo;
- patirtis pardavimų srityje bei interjerų planavime;
- komunikabilumo, gebėjimo aiškiai dėstyti, pristatyti mintis ir idėjas bei įtikinti;
- iniciatyvumo, analitinio mąstymo, gebėjimo valdyti interjerų projektus, organizuoti ir planuoti;
- orientacijos į pirkėją, paslaugumo, gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis, - optimizmo ir pozityvaus požiūrio;
- norėjimo ir galėjimo dirbti komandoje;
- darbo korpusinių baldų projektavimo, pardavimo srityse patirties;
- kompiuterinio raštingumo, rusų ir anglų kalbų mokėjimo;
- vairuotojo pažymėjimo.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 9 d.
Įvestas:
2019 m. liepos 11 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

KONSULTANTAS  (-Ė) – PLANUOTOJAS (-A) \slenkančiu grafiku 9-21 val.

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.

Kodėl verta dirbti kartu? Plačiau:

Žiūrėti profilį

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav. PLC MEGA/VAGA KNYGYNO PARDAVĖJAS- KONSULTANTAS
Vagos prekyba, UAB
PLC MEGA/VAGA KNYGYNO PARDAVĖJAS- KONSULTANTAS
Vagos prekyba, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.08.06
liko 22 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
Domus infinitum, UAB
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
Domus infinitum, UAB • Kaunas
Nuo 615 €/mėn.
Kaunas
nuo 615 EUR per mėn.
2019.08.01
liko 17 d.
prieš 19 val.
NAUJAS
N
„MASSIMO DUTTI“ PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė), KAUNAS (NUOLATINIAM DARBUI)
Aprangos grupė
N

Aprangos grupė • Kaunas
Kaunas 2019.08.13
liko 29 d.
prieš 21 val.
NAUJAS
N
SAME GROUP, UAB - parduotuvių tinklas GAUSA, mažmeninė prekyba dėvėtais drabužiais
N

SAME GROUP, UAB - parduotuvių tinklas GAUSA, mažmeninė prekyba dėvėtais drabužiais • Kaunas
liko 29 d.
prieš 3 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) „APRANGA IŠPARDUOTUVĖ", PC "MOLAS", KAUNAS
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) „APRANGA IŠPARDUOTUVĖ", PC "MOLAS", KAUNAS
Kaunas 2019.07.24
liko 9 d.
prieš 3 sav.
prieš 1 sav. JAUNESNYSIS (-IOJI) KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Transcom Worldwide Vilnius, UAB
JAUNESNYSIS (-IOJI) KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Transcom Worldwide Vilnius, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.07.22
liko 7 d.
prieš 1 sav. GAMYBOS DARBUOTOJAS
Mondelez Lietuva Production, UAB
GAMYBOS DARBUOTOJAS
Mondelez Lietuva Production, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.08.01
liko 17 d.
prieš 3 sav. VADYBININKAS
Šilko tekstilė, UAB
VADYBININKAS
Šilko tekstilė, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.07.19
liko 4 d.
4d
prieš 3 sav. KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS/-Ė
Diena Media News, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS/-Ė
Diena Media News, UAB • Kaunas
liko 4 d.
4d
prieš 3 sav. PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KAUNE