Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Salės darbuotojas (-a) nemenčinėje

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

378971

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) NEMENČINĖJE
Darbo vieta:
Parduotuvių darbuotojai
Miestas:
Nemenčinė
Adresas:
Švenčionių g. 44

Darbo pobūdis:
- prekių krovimas ir priežiūra prekybos salėje;
- prekių galiojimo terminų kontrolė;
- informacijos suteikimas klientams.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo, 4 poilsio dienos).
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 862073333 atranka@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-07-23

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 8 val.
NAUJAS
N
PUSRYČIŲ - DIENOS PIETŲ PADAVĖJA (-AS)
BEST WESTERN VIEŠBUTIS VILNIUS, UAB NAUJASIS VILNIUS
N

BEST WESTERN VIEŠBUTIS VILNIUS, UAB NAUJASIS VILNIUS • Vilnius
Vilnius 2019.08.13
liko 29 d.
prieš 2 sav. AUTOMOBILIŲ DALIŲ PREKYBOS - KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE
UAB Šiaulių autodota
AUTOMOBILIŲ DALIŲ PREKYBOS - KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE
UAB Šiaulių autodota • Vilnius
Vilnius 2019.07.30
liko 15 d.
prieš 2 sav.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
Rūta, UAB
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
Rūta, UAB • Vilnius
600 - 800 €/mėn.
Vilnius
nuo 600 iki 800 EUR per mėn.
2019.07.30
liko 15 d.
prieš 2 sav. PARDAVIMO VADYBININKAS
Rūta, UAB
PARDAVIMO VADYBININKAS
Rūta, UAB • Šiauliai
Šiauliai 2019.07.30
liko 15 d.
prieš 2 sav. FRENCH SPEAKING TRANSPORT COORDINATION SPECIALIST
Alliance for Recruitment
FRENCH SPEAKING TRANSPORT COORDINATION SPECIALIST
Alliance for Recruitment • Vilnius
Vilnius 2019.07.25
liko 10 d.
prieš 2 sav. FRENCH SPEAKING CUSTOMER SERVICE SPECIALIST
FRENCH SPEAKING CUSTOMER SERVICE SPECIALIST
liko 10 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS "STEP TOP", PC AKROPOLIS, VILNIUS
"STEP TOP", PC AKROPOLIS, VILNIUS
PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS "STEP TOP", PC AKROPOLIS, VILNIUS
"STEP TOP", PC AKROPOLIS, VILNIUS • Vilnius
liko 15 d.
prieš 2 sav. ELEKTROS MONTUOTOJAS
JUM PROJEKTAI, UAB
ELEKTROS MONTUOTOJAS
JUM PROJEKTAI, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.
Vilnius
nuo 1000 EUR per mėn.
2019.07.30
liko 15 d.
prieš 2 sav. NEKILNOJAMO TURTO BROKERIS (-Ė) (MOKYMAI, MOTYVUOJANTI KOMANDA IR ATLYGINIMAS)
Capital Klaipėda, UAB
NEKILNOJAMO TURTO BROKERIS (-Ė) (MOKYMAI, MOTYVUOJANTI KOMANDA IR ATLYGINIMAS)
Capital Klaipėda, UAB • Klaipėda
500 - 3500 €/mėn.
Klaipėda
nuo 500 iki 3500 EUR per mėn.
2019.07.30
liko 15 d.
prieš 2 sav. VIEŠBUČIO KAMBARIŲ TVARKYTOJA (-AS)
BEST BALTIC KAUNAS viešbutis
VIEŠBUČIO KAMBARIŲ TVARKYTOJA (-AS)
BEST BALTIC KAUNAS viešbutis • Kaunas
Kaunas 2019.07.29
liko 14 d.