Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Salės darbuotojas (-a) šilainiuose

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

379031

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) ŠILAINIUOSE
Darbo vieta:
Parduotuvių darbuotojai
Miestas:
Kaunas
Adresas:
Šarkuvos g. 1A

Darbo pobūdis:
- prekių krovimas ir priežiūra prekybos salėje;
- prekių galiojimo terminų kontrolė;
- informacijos suteikimas klientams.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo, 4 poilsio dienos).
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 862073333 atranka@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-07-23

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 2 sav. SALĖS DARBUOTOJAS (-A) PC AKROPOLIS (KAUNAS)
Maxima LT, UAB
SALĖS DARBUOTOJAS (-A) PC AKROPOLIS (KAUNAS)
Maxima LT, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.07.23
liko 8 d.
prieš 2 sav.
prieš 3 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) „APRANGA IŠPARDUOTUVĖ", PC "MOLAS", KAUNAS
Aprangos grupė
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) „APRANGA IŠPARDUOTUVĖ", PC "MOLAS", KAUNAS
Aprangos grupė • Kaunas
Kaunas 2019.07.24
liko 9 d.
prieš 3 sav.
prieš 4 sav. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) "ORSAY", KAUNE (0,5 ETATO)
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) "ORSAY", KAUNE (0,5 ETATO)
Kaunas 2019.07.17
liko 2 d.
2d
prieš 1 sav. SALĖS DARBUOTOJAS (-A)
SALĖS DARBUOTOJAS (-A)
liko 8 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
Lytagra, AB
PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė)
Lytagra, AB • Kaunas
800 - 1150 €/mėn.
Kaunas
nuo 800 iki 1150 EUR per mėn.
2019.07.31
liko 16 d.
prieš 2 sav. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) KAUNO MIESTE (PILNAS ETATAS)
DOUGLAS LT, UAB
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) KAUNO MIESTE (PILNAS ETATAS)
DOUGLAS LT, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.07.27
liko 12 d.
prieš 3 d. BUHALTERIS (-Ė)
Maldis, UAB
BUHALTERIS (-Ė)
Maldis, UAB • Kaunas
1500 - 2000 €/mėn.
Kaunas
nuo 1500 iki 2000 EUR per mėn.
2019.08.10
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 4 d. GARANTIJŲ IR GRĄŽINIMŲ SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė)
Kesko Senukai Digital, UAB
GARANTIJŲ IR GRĄŽINIMŲ SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė)
Kesko Senukai Digital, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.08.09
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 5 d. BRIGADININKAS DHL SANDĖLYJE (VOKIEČIŲ K.)
JUGUM, UAB
BRIGADININKAS DHL SANDĖLYJE (VOKIEČIŲ K.)
JUGUM, UAB • Kaunas
Nuo 4250 €/mėn.
Kaunas
nuo 4250 EUR per mėn.
2019.07.27
liko 12 d.
prieš 5 d.
prieš 6 d. SANDĖLININKAS
Nenurodoma
SANDĖLININKAS
Nenurodoma • Kaunas
Kaunas 2019.08.07
liko 23 d.
prieš 6 d.