Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

381946

Darbo aprašymas

Darbas buhalterijoje komandoje kartu su Vyr. Buhalteriu:
- darbo užmokesčio skaičiavimas;
- kasos apskaita;
- kuro apskaita;
- paslaugų tiekėjų sąskaitų pajamavimas;
- kiti Vyr. Buhalterio pavesti darbai.

Reikalavimai

- Ne mažesnė kaip 2 metų buhalterio darbo patirtis, patirtis skaičiuojant darbo užmokestį;
- Geri Lietuvos teisės aktų ir TAS, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, išmanymas;
- Puikios Excel žinios bei darbo su apskaitos programa/-omis patirtis (patirtis su programa Pragma - didelis privalumas);
- Imlumas naujovėms, įžvalgumas, kruopštumas.

- Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
- Nuolatinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo kursus;
- Galimybę dalyvauti kasmet organizuojamuose įmonės šventėse, įvairiuose darbuotojų konkursuose ir apdovanojimuose;
- Konkurencingą atlyginimą;
- Nuolaidas SABELIJOS PREKYBA UAB parduotuvėse.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Buhalteris (-ė)

SABELIJOS PREKYBA, UAB

SABELIJOS PREKYBA UAB - tai komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Kviečiame prisijungti!

SABELIJOS PREKYBA UAB - pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje. Įmonė yra sukaupusi 20 metų sėkmingo darbo patirtį, todėl puikiai išmano verslą ir klientų poreikius.
Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių tinkančių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba daugiau beveik 100 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano įstatymus bei norminius aktus ir gali konsultuoti darbų saugos klausimais.

MES RŪPINAMĖS DIRBANČIU ŽMOGUMI.

Visada šalia – www.SabelijosPrekyba.lt

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 2 sav. AUDITORIAUS PADĖJĖJOS (-O) (AUDITO IR BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS)
PERSONALO AKADEMIJA
AUDITORIAUS PADĖJĖJOS (-O) (AUDITO IR BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS)
PERSONALO AKADEMIJA • Kaunas
1200 - 1800 €/mėn.
Kaunas
nuo 1200 iki 1800 EUR per mėn.
2019.08.30
liko 13 d.
prieš 2 sav.
prieš 3 sav. BUHALTERĖ - APSKAITININKĖ (-AS)
UAB "Transaibė"
BUHALTERĖ - APSKAITININKĖ (-AS)
UAB "Transaibė" • Kaunas
Kaunas 2019.08.21
liko 4 d.
4d
prieš 1 d.
NAUJAS
N
FINANCIAL ANALYST
Spectro Finance, UAB
N

Spectro Finance, UAB • Kaunas
liko 4 d.
4d
prieš 1 d.
NAUJAS
N
AML SPECIALIST
N

liko 4 d.
4d
prieš 3 d. APSKAITININKAS (-Ė)
Topo grupė, UAB
APSKAITININKAS (-Ė)
Topo grupė, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.08.31
liko 14 d.
prieš 3 d.
prieš 4 d. VYR. BUHALTERĖ (-IS)
UAB Delta Investment
VYR. BUHALTERĖ (-IS)
UAB Delta Investment • Kaunas
liko 14 d.
prieš 4 d.
prieš 4 d. OPERACINĖS RIZIKOS VERTINIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Lietuvos Centrinė kredito unija
OPERACINĖS RIZIKOS VERTINIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Lietuvos Centrinė kredito unija • Kaunas
Kaunas 2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 4 d. VYR. BUHATLERIS (-Ė)
BEST BALTIC viešbutis KAUNAS
VYR. BUHATLERIS (-Ė)
BEST BALTIC viešbutis KAUNAS • Kaunas
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 1 sav. JUNIOR COMPLIANCE SPECIALIST (KNOW YOUR CUSTOMER)
JUNIOR COMPLIANCE SPECIALIST (KNOW YOUR CUSTOMER)
Nuo 650 €/mėn.
Kaunas
nuo 650 EUR per mėn.
2019.08.21
liko 4 d.
4d
prieš 1 sav. DUOMENŲ ANALITIKAS (TARPTAUTINĖ KOMPANIJA)
Noriu darbo, UAB
DUOMENŲ ANALITIKAS (TARPTAUTINĖ KOMPANIJA)
Noriu darbo, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.09.07
liko 21 d.
prieš 1 sav.