Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

PARDAVĖJAS (-a) - KONSULTANTAS (-ė) statybinių medžiagų skyriuje

BIKUVOS PREKYBA, UAB

Darbo skelbimo numeris

381971

Darbo aprašymas

- Kokybiškas klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
- prekių išdėstymas ir informacijos klientams pateikimas prekybos
salėje ir prekybiniame sandėlyje;
- užsakymų iš klientų priėmimas ir vykdymas.

Reikalavimai

- Vidurinis išsilavinimas;
- darbo patirtis prekyboje statybinėmis medžiagomis;
- gebėjimas dirbi kompiuteriu ir kasos aparatu;
- geri bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

- Mokymus ir konsultacijas apie pagrindinius produktus;
- išskirtines sąlygas perkant prekes savo reikmėms;
- lankstų darbo grafiką;
- gerą darbo atmosferą ir motyvuojantį bazinį atlyginimą nuo 500 Eurų į rankas ir motyvacinius priedus už pardavimų rezultatus.

Tel.pasiteiravimui +370 645 17369
Darbo vieta:Šilutė, Gluosnių g.4b
Siųsdami savo gyvenimo aprašymą sutinkate, kad tvarkysime Jūsų asmens duomenis šios atrankos į darbuotojus vykdymo tikslu.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šilutė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugpjūčio 27 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 620 iki 750 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA,- 27 metus sėkmingai prekiaujanti statybinėmis ir apdailos medžiagomis, buitine technika, santechnika, baldais ir kitomis buities prekėmis, bendrovė, valdanti 18 prekybos centrų šiuo metu ieško:

PARDAVĖJAS (-a) - KONSULTANTAS (-ė) statybinių medžiagų skyriuje Šilutės mieste

Esame lankstūs ir draugiški, siūlome puikias darbo sąlygas ir tobulėjimo galimybes. Kviečiame visus, kurie nori bendrauti su žmonėmis.

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 d.
NAUJAS
N
SPORTO KLUBO ADMINISTRATORĖ (- IUS) FABIJONIŠKIŲ KLUBE (0,65 ETATU)
Gym LT, UAB/ Lemon Gym
N

Gym LT, UAB/ Lemon Gym • Vilnius
Vilnius 2019.09.14
liko 28 d.
prieš 1 d.
prieš 3 d. PARDAVIMŲ VADYBININKAS
GTV Trading, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKAS
GTV Trading, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.08.27
liko 10 d.
prieš 3 d.
prieš 3 d. PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) LIETUVOS IR UŽSIENIO RINKOMS (ELEKTROTECHNIKOS PREKĖS)
Eugensa, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) LIETUVOS IR UŽSIENIO RINKOMS (ELEKTROTECHNIKOS PREKĖS)
Eugensa, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.09.12
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 3 d. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
Optikos pasaulis, UAB
PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
Optikos pasaulis, UAB • Vilnius
Nuo 900 €/mėn.
Vilnius
nuo 900 EUR per mėn.
2019.09.12
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 3 d. PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB - prekiauja Escada Sport, Marc Jacobs, Michael Kors ir kt. drabužiais
PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB - prekiauja Escada Sport, Marc Jacobs, Michael Kors ir kt. drabužiais • Kaunas
910 - 1260 €/mėn.
Kaunas
nuo 910 iki 1260 EUR per mėn.
2019.09.12
liko 26 d.
prieš 3 d.
prieš 4 d. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
Optikos pasaulis, UAB • Klaipėda
Klaipėda
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 4 d. PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB
SINVEST FASHION, UAB • Vilnius
2019.09.11
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 5 d. BIURO ADMINISTRATORIUS/Ė
UAB Audiomedika
BIURO ADMINISTRATORIUS/Ė
UAB Audiomedika • Panevėžys
Panevėžys
2019.08.28
liko 11 d.
prieš 5 d.
prieš 5 d. PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS)
Optikos pasaulis, UAB • Jonava
Jonava 2019.09.10
liko 24 d.
prieš 5 d.
prieš 5 d. PARDAVĖJAS-KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, 1 ETATAS, (PC CUP, UPĖS. G 9, VILNIUS)
GELSVA, UAB
PARDAVĖJAS-KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, 1 ETATAS, (PC CUP, UPĖS. G 9, VILNIUS)
GELSVA, UAB • Vilnius
Vilnius 2019.08.25
liko 8 d.
prieš 5 d.