Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Operacinės rizikos vertinimo specialistas (-ė)

LIETUVOS CENTRINĖ KREDITO UNIJA

Darbo skelbimo numeris

382031

Darbo aprašymas

  • Operacinės rizikos vertinimas;

  • Operacinę riziką ir vidaus kontrolės organizavimą reglamentuojančių tvarkų, dokumentų, procedūrų, metodikų ir kontrolės priemonių kūrimas, diegimas ir tobulinimas;

  • Operacinės rizikos valdymo priemonių naudojimo kontrolė (operacinės rizikos įvykių pasekmių pašalinimo ir prevencinių priemonių įgyvendinimo kontrolė);

  • Naujų produktų, veiklą papildančių paslaugų rizikos vertinimo kontrolė;

  • Periodinis operacinės rizikos valdymo, vidaus kontrolės organizavimo ataskaitų rengimas ir pristatymas valdymo organams;

  • Mokymai ir konsultacijos operacinės rizikos vertinimo, vidaus kontrolės organizavimo klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai, bankininkystė);
  • Panašaus darbo patirtis (rizikos vertinimo srityje, vidaus kontrolės srityje);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programų paketas);
  • Atsakingumas, savarankiškumas, įžvalgumas, analitiniai gebėjimai, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Privalumai

  • Darbo patirtis finansinėje įstaigoje;
  • Bazelio standartų, ES direktyvų, LB nutarimų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;

  • Puikias darbo sąlygas;

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;

  • Siūlomas atlyginimas „į rankas“ 800 – 1200 €.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. rugsėjo 11 d.
Įvestas:
2019 m. rugpjūčio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

LKU kredito unijų grupė vienija 48 Lietuvoje veikiančias kredito unijas. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 d. APSKAITININKAS (-Ė)
BRAVO LT, UAB
APSKAITININKAS (-Ė)
BRAVO LT, UAB • Kaunas
Nuo 900 €/mėn.
Kaunas
nuo 900 EUR per mėn.
2019.09.17
liko 25 d.
prieš 4 d.
prieš 2 sav. VADYBININKĖ (-AS) - ASISTENTĖ (-AS)
Lytagra, AB
VADYBININKĖ (-AS) - ASISTENTĖ (-AS)
Lytagra, AB • Kaunas
1080 - 1450 €/mėn.
Kaunas
nuo 1080 iki 1450 EUR per mėn.
2019.09.06
liko 14 d.
prieš 2 sav.
prieš 4 d. PREVENCIJOS SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) KAUNE
Šiaulių bankas, AB
PREVENCIJOS SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) KAUNE
Šiaulių bankas, AB • Kaunas
Kaunas 2019.08.31
liko 8 d.
prieš 4 d.
prieš 1 sav. PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB - prekiauja Escada Sport, Marc Jacobs, Michael Kors ir kt. drabužiais
PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A)
SINVEST FASHION, UAB - prekiauja Escada Sport, Marc Jacobs, Michael Kors ir kt. drabužiais • Kaunas
910 - 1260 €/mėn.
Kaunas
nuo 910 iki 1260 EUR per mėn.
2019.09.12
liko 20 d.
prieš 1 sav.
prieš 2 sav. ATRANKŲ VADYBININKĖ (-AS) KAUNO REGIONE
BSS grupė, UAB
ATRANKŲ VADYBININKĖ (-AS) KAUNO REGIONE
BSS grupė, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.09.07
liko 15 d.
prieš 2 sav. ADMINISTRACIJOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Diagnostikos laboratorija, UAB
ADMINISTRACIJOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Diagnostikos laboratorija, UAB • Kaunas
Nuo 1600 €/mėn.
Kaunas
nuo 1600 EUR per mėn.
2019.09.08
liko 16 d.
prieš 2 sav. DEGALINĖS VADOVAS (-Ė ) KAUNO MIESTE
BALTIC PETROLEUM, UAB
DEGALINĖS VADOVAS (-Ė ) KAUNO MIESTE
BALTIC PETROLEUM, UAB • Kaunas
Nuo 970 €/mėn.
Kaunas
nuo 970 EUR per mėn.
2019.09.03
liko 11 d.
prieš 3 sav. AUDITORIAUS PADĖJĖJOS (-O) (AUDITO IR BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS)
PERSONALO AKADEMIJA
AUDITORIAUS PADĖJĖJOS (-O) (AUDITO IR BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGOS)
PERSONALO AKADEMIJA • Kaunas
1200 - 1800 €/mėn.
Kaunas
nuo 1200 iki 1800 EUR per mėn.
2019.08.30
liko 7 d.
prieš 3 sav.
prieš 3 sav. TRANSPORTO VADYBININKAS
Topo grupė, UAB
TRANSPORTO VADYBININKAS
Topo grupė, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.08.29
liko 6 d.
prieš 3 sav. PRODUKTO VADYBININKAS (-Ė)
SABELIJOS PREKYBA, UAB
PRODUKTO VADYBININKAS (-Ė)
SABELIJOS PREKYBA, UAB • Kaunas
Kaunas 2019.08.28
liko 5 d.
5d