Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

385175

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
TEISININKAS (-Ė)
Darbo vieta:
Centrinis biuras
Miestas:
Vilnius
Adresas:
Naugarduko g. 84

Darbo pobūdis:
- su bendrovės veikla susijusių nekilnojamojo turto projektavimo, rangos, eksploatacijos bei priežiūros paslaugų, taip pat nuomos sutarčių rengimas, derinimas ir vykdymo priežiūra;
- išvadų ir rekomendacijų teikimas aktualiais nekilnojamojo turto teisės klausimais;
- su bendrovės veikla susijusių esminių teisinių rizikų identifikavimas, vertinimas ir valdymas;
- bendrovės vidaus teisinių dokumentų rengimas;
- bendrovės interesų atstovavimas valstybinėse institucijose, teismuose, santykiuose su trečiaisiais asmenimis.
Reikalavimai:
- aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
- LR teisės aktų, reguliuojančių nekilnojamojo turto projektavimo, rangos, eksploatacijos bei nuomos, išmanymas, gebėjimas juos taikyti praktikoje;
- ne mažiau nei 4 metų teisinio darbo patirtis advokatų kontoroje, teisines paslaugas teikiančioje arba komercine veikla užsiimančioje įmonėje;
- orientacija į rezultatą, analitinis mąstymas, geri bendravimo, argumentavimo įgūdžiai;
- gebėjimas dirbti esant griežtiems terminams, greitai orientuotis situacijoje;
- gebėjimas priimti sprendimus ir dirbti komandoje;
- atidumas, kruopštumas ir atsakingumas;
- raštvedybos išmanymas ir kompiuterinis raštingumas;
- geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.
Mes siūlome:
- darbą savo srities profesionalų komandoje;
- profesinį tobulėjimą;
- tarptautinės karjeros galimybes;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 659 68959 monika.rumbutiene@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-09-22

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 d.
NAUJAS
N
APSAUGOS DARBUOTOJAS (-A)
UAB "KTVG"
N

UAB "KTVG" • Vilnius
840 - 1000 €/mėn.
Vilnius
nuo 840 iki 1000 EUR per mėn.
2019.10.03
liko 13 d.
prieš 1 d.
prieš 1 d.
NAUJAS
N
PROJEKTŲ VADOVAS VILNIUJE
DARBAI SVETUR
N

DARBAI SVETUR • Vilnius
Nuo 1300 €/mėn.
Vilnius
nuo 1300 EUR per mėn.
2019.10.12