Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Praktikantas (-ė) teisės departamente

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

388011

Darbo aprašymas

Kokios bus Tavo užduotys?

  • Sutarčių, bei su BDAR susijusių sutarčių, peržiūra;
  • Įsakymų ir vidaus teisės aktų peržiūra;
  • Teisės aktų ir tarptautinės gerosios praktikos paieška ir analizė, apibendrinimų ir išvadų rengimas;
  • Vidaus teisės aktų sisteminimas, duomenų rinkimas ir analizė.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi 2 – 3 kurso studentas (pageidautina teisės srityse);
  • Turi stiprią motyvaciją dirbti ir siekti karjeros teisės srityje;
  • Greitai ir kūrybiškai reaguoji į kylančias problemas;
  • Moki dirbti savarankiškai, esi kūrybiškas, išradingas, o iššūkiai Tau suteikia energijos;
  • Pasižymi puikiais komunikavimo, laiko planavimo bei darbų prioretizavimo įgūdžiais.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:

  • Įdomią, dinamišką, pilną iššūkių praktiką draugiškoje ir veržlioje komandoje;
  • Galimybę derinti praktiką su studijomis;
  • Galimybę tobulėti ir įgauti profesinių įgūdžių patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 7 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 9 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav. TECHNINIŲ SPRENDIMŲ VADOVAS (-Ė)
Telia Lietuva, AB
TECHNINIŲ SPRENDIMŲ VADOVAS (-Ė)
Telia Lietuva, AB • Vilnius
Vilnius 2019.11.08
liko 17 d.
prieš 1 sav.
prieš 1 sav. ENTERPRISE ARCHITECT
Alliance for Recruitment
ENTERPRISE ARCHITECT
Alliance for Recruitment • Vilnius
Nuo 2355 €/mėn.
Vilnius
nuo 2355 EUR per mėn.
2019.11.09
liko 18 d.
prieš 2 sav. MANUAL TEST ENGINEER
MANUAL TEST ENGINEER
2300 - 2800 €/mėn.
Vilnius
nuo 2300 iki 2800 EUR per mėn.
2019.10.31
liko 9 d.
prieš 2 sav.
prieš 2 sav. JAUNESNYSIS (-IOJI) KOMERCIJOS VADYBININKAS (-Ė)
Lidl Lietuva, UAB
JAUNESNYSIS (-IOJI) KOMERCIJOS VADYBININKAS (-Ė)
Lidl Lietuva, UAB • Vilnius
Nuo 1612 €/mėn.
Vilnius
nuo 1612 EUR per mėn.
2019.10.25
liko 3 d.
3d
prieš 2 sav. IT PAGALBOS CENTRO SPECIALISTAS (-Ė)
IT PAGALBOS CENTRO SPECIALISTAS (-Ė)
Nuo 1857 €/mėn.
Vilnius
nuo 1857 EUR per mėn.
2019.11.05
liko 14 d.
prieš 2 sav. EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė)
Transtira, UAB
EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė)
Transtira, UAB • Vilnius
Nuo 1780 €/mėn.
Vilnius
nuo 1780 EUR per mėn.
2019.11.01
liko 10 d.
prieš 2 sav. SISTEMŲ ARCHITEKTAS (IT)
ENERGUS, UAB
SISTEMŲ ARCHITEKTAS (IT)
ENERGUS, UAB • Vilnius
2000 - 2500 €/mėn.
Vilnius
nuo 2000 iki 2500 EUR per mėn.
2019.11.01
liko 10 d.
prieš 3 sav. APLIKACIJŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Lietuvos paštas, AB
APLIKACIJŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Lietuvos paštas, AB • Vilnius
Nuo 1300 €/mėn.
Vilnius
nuo 1300 EUR per mėn.
2019.10.30
liko 8 d.
prieš 3 sav.
prieš 3 sav. KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė)
RAMIRENT
KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė)
RAMIRENT • Vilnius
1258 - 1605 €/mėn.
Vilnius
nuo 1258 iki 1605 EUR per mėn.
2019.10.25
liko 3 d.
3d
prieš 3 sav. TRANSPORTO VADYBININKAS
Eurologus, UAB
TRANSPORTO VADYBININKAS
Eurologus, UAB • Vilnius
1000 - 1300 €/mėn.
Vilnius