Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Personalo - atlygio analitikas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 390569

Darbo skelbimo numeris

390569

Darbo aprašymas

Jei esi skaičių draugas, jei nori išmėginti jėgas įgyvendinant savo idėjas ir būti aktyvus dalyvis besikeičiančioje organizacijoje, nestokoji kūrybiškumo, aštraus ir analitinio proto, – prisijunk ir prisidėk organizacijos vystymo iniciatyvų!

Šiuo metu prie mūsų energingos bei ambicingos Organizacijos vystymo departamento komandos kviečiamas prisijungti Personalo - atlygio analitikas (-ė):

Tavęs laukiantys darbai:

  • Būsi atsakingas už atlygio (įskaitant kintamojo darbo užmokesčio) duomenų analizę, modeliavimą ir prognozavimą;
  • Atliksi visos Organizacijos žmogiškųjų išteklių (įskaitant etatus) kompleksinę analizę, išvadas teiksi įmonės vadovams;
  • Analizuosi skirtingose sistemose esančius didelės apimties duomenis, apdorosi, teiksi išvadas;
  • Kursi ir tobulinsi ataskaitas ir rodiklius, teiksi įžvalgas procesų tobulinimui;
  • Rūpinsiesi naujų analizės metodų inicijavimu, personalo procesų tobulinimu.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi įgijęs aukštąjį universitetinį išsilavinimą finansų, ekonomikos ar matematikos mokslų srityje;
  • Turi puikius darbo MS Excel ir didelių duomenų bazių valdymo įgūdžius;
  • Turi puikius prezentacijų ruošimo ir pristatymo įgūdžius;
  • Pasižymi analitiniu, loginiu mąstymu, gebi sisteminti ir apibendrinti informaciją;
  • Sklandi lietuvių kalba, geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Esi kruopštus, atsakingas, iniciatyvus, savarankiškas, greitas ir orientuotas į rezultatą, moki dirbti dinamiškoje aplinkoje.

Ką mes siūlome?
  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą, karjeros galimybes;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Talentingų ir ambicingų vadovų ir kolegų komandą;
  • Jūsų kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 15 d.
Įvestas:
2019 m. lapkričio 7 d.
Atlyginimas:
1000 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
BUHALTERIS(-Ė)/APSKAITININKAS(-Ė) Archstudija, UAB
Nuo 1084 €/mėn.Į rankas
1 days left
BUHALTERIS(-Ė)/APSKAITININKAS(-Ė) Archstudija, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
PRAKTIKANTAS (-Ė) ATRANKŲ GRUPĖJE Lietuvos paštas, AB
1 days left
PRAKTIKANTAS (-Ė) ATRANKŲ GRUPĖJE Lietuvos paštas, AB • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
BUHALTERIS (-Ė) UAB "Vičiūnai"
1 days left
BUHALTERIS (-Ė) UAB "Vičiūnai" • Kaunas
Kaunas
liko 1 d.
BUHALTERIS (-Ė) Terra recycling, UAB
Nuo 1344 €/mėn.Į rankas
1 days left
BUHALTERIS (-Ė) Terra recycling, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
VYRESNYSIS BUHALTERIS (-Ė) Ecoservice, UAB
3 days left
VYRESNYSIS BUHALTERIS (-Ė) Ecoservice, UAB • Vilnius
Vilnius
liko 3 d.
prieš 3 sav.
PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) Pharmanet, UAB
1260 - 1605 €/mėn.Į rankas
3 days left
PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) Pharmanet, UAB • Kaunas
Kaunas
liko 3 d.
PERSONALO ASISTENTAS (-Ė) IKI 12.31 DIENOS! UAB „Biuro“
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
4 days left
PERSONALO ASISTENTAS (-Ė) IKI 12.31 DIENOS! UAB „Biuro“ • Vilnius
Vilnius
liko 4 d.
HR SPECIALIST Alliance for Recruitment
2000 - 2500 €/mėn.Į rankas
3 days left
HR SPECIALIST Alliance for Recruitment • Vilnius
Vilnius
liko 3 d.
PRAKTIKANTAS (-Ė) FINANSŲ/BUHALTERIJOS SKYRIUJE Lytagra, AB
2 days left
PRAKTIKANTAS (-Ė) FINANSŲ/BUHALTERIJOS SKYRIUJE Lytagra, AB • Kaunas
Kaunas
liko 2 d.
BUHALTERIS(-Ė) KRONE ScanBalt UAB
1431 - 1953 €/mėn.Į rankas
5 days left
BUHALTERIS(-Ė) KRONE ScanBalt UAB • Vilnius
Vilnius
liko 5 d.