Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Aplikacijų administravimo grupės administratorius (-ė)

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Darbo skelbimo numeris

392556

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Prižiūrėti ir administruoti verslo ir bendrosios paskirties programines aplikacijas;
  • Stebėti sistemos naudojamus resursus, našumo, patikimumo, atstatymo rodiklius pagal SLA;
  • Planuoti ir diegti sistemų atnaujinimus;
  • Valdyti vartotojų teises;
  • Tvarkyti technines ir procedūrų dokumentacijas;
  • Dalyvauti projektuose ir sistemų testavime;
  • Audituoti sistemas pagal IT saugos politikos reikalavimus;
  • Padėti 2- jo lygio Service Desk grupei;
  • Konsultuoti.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis IT srityje;
  • Dalyvavimo projektuose patirtis;
  • Atsakingumas, organizuotumas, pareigingumas, analitinis mąstymas, noras tobulėti, kūrybiškumas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Efektyvaus dirbo komandoje įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas.

Privalumai:
  • Programinių aplikacijų administravimo patirtis;
  • Java, .Net aplikacijų platformų technologijų žinios;
  • SQL žinios;
  • Bazinės ITIL standarto žinios.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Talentingų ir ambicingų vadovų ir kolegų komandą.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 2 d.
Atlyginimas:
Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
IT PROGRAMUOTOJAS MB Higso bozonas
2000 €/mėn. Į rankas
IT PROGRAMUOTOJAS MB Higso bozonas • Vilnius
2000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 2 sav.
IT PAGALBOS INŽINIERIUS (HELP DESK) EPS LT, UAB
800 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT PAGALBOS INŽINIERIUS (HELP DESK) EPS LT, UAB • Vilnius
800 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
TECHNICAL SUPPORTER CV MARKET klientas
700 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TECHNICAL SUPPORTER CV MARKET klientas • Vilnius
700 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST CV MARKET klientas
700 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST CV MARKET klientas • Kaunas
700 - 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
TECHNINIO KLIENTŲ APTARNAVIMO ATSTOVAS (-Ė), UKMERGĖS G. 240 Topo grupė, UAB
Nuo 773 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
TECHNINIO KLIENTŲ APTARNAVIMO ATSTOVAS (-Ė), UKMERGĖS G. 240 Topo grupė, UAB • Vilnius
Nuo 773 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
IT SISTEMŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS (-Ė) Topo grupė, UAB
600 - 700 €/mėn. Į rankas
IT SISTEMŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS (-Ė) Topo grupė, UAB • Kaunas
600 - 700 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PINIGŲ PLOVIMO PREVENCIJOS SPECIALISTAS (-Ė) CV MARKET klientas
Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PINIGŲ PLOVIMO PREVENCIJOS SPECIALISTAS (-Ė) CV MARKET klientas • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Prodivi, UAB
1200 - 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Prodivi, UAB • Vilnius
1200 - 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
IT PRIEŽIŪROS IR KLIENTŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS NAVITUS LT, UAB
1700 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT PRIEŽIŪROS IR KLIENTŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS NAVITUS LT, UAB • Vilnius
1700 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
PHP PROGRAMUOTOJAS NACIONALINIS ŠVIETIMO CENTRAS, UAB
1500 - 2000 €/mėn. Į rankas
PHP PROGRAMUOTOJAS NACIONALINIS ŠVIETIMO CENTRAS, UAB • Vilnius
1500 - 2000 €/mėn.Į rankas