Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

392557

Darbo aprašymas

Jeigu tu esi SQL entuziastas ir nori įgyti vertingos projektavimo, programavimo ir dokumentavimo patirties vystant ir prižiūrint Lietuvos pašto duomenų saugyklas, savyje apjungiančius ir įprasminančius kelių dešimčių sistemų duomenis, tuomet kviečiame Tave prisijungti prie Lietuvos pašto IT komandos.

Šiuo metu prie mūsų aktyvios ir ambicingos IT sistemų vystymo skyriaus komandos kviečiamas prisijungti Praktikantas (-ė) DWH srityje:

Tavęs laukiantys iššūkiai:

  • Susipažinsi su keliais duomenų sandėlio architektūros tipais, jų praktiniais privalumais ir trūkumais;
  • Atliksi įvairias ataskaitų kūrimo ir keitimo užduotis, kurių metu dirbsi su Microsoft SQL Server duomenų įrankiais (SQL, Reporting Services, Integration Services, Analisis Services), Microsoft Power BI, MS TFS ir GIT;
  • Įsitrauksi į duomenų sandėlio pridavimo eksploatacijai procesą ir ruošiant sistemos dokumentaciją;
  • Turėsi galimybę mokytis iš ilgametę patirtį turinčių šios srities profesionalų.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi 3-4 kurso studentas;
  • Turi MS SQL programavimo žinias;
  • Nori tobulėti duomenų analizės srityje ir paversti duomenis sprendimų priėmimui reikalingu indėliu.

Tau siūlome:
  • Praktiką draugiškoje Agile komandoje, kuri padės tobulėti;
  • Galimybę prisidėti prie Lietuvos pašto duomenų sandėlio priežiūros ir plėtros;
  • Galimybę praktiškai pritaikyti jau turimas programavimo žinias;
  • Galimybę įgyti naujus programavimo įgūdžius, taikant Kimball žvaigždinės metodikos principus;
  • Karjeros galimybes patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 2 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Praktikantas (-ė) DWH srityje

LIETUVOS PAŠTAS, AB

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
PHP PROGRAMUOTOJAS NACIONALINIS ŠVIETIMO CENTRAS, UAB
1500 - 2000 €/mėn. Į rankas
PHP PROGRAMUOTOJAS NACIONALINIS ŠVIETIMO CENTRAS, UAB • Vilnius
1500 - 2000 €/mėn.Į rankas
PRAKTIKANTAS (-Ė) PROCESŲ ROBOTIZACIJOS SRITYJE Lietuvos paštas, AB
PRAKTIKANTAS (-Ė) PROCESŲ ROBOTIZACIJOS SRITYJE Lietuvos paštas, AB • Vilnius
IT PROGRAMUOTOJAS MB Higso bozonas
2000 €/mėn. Į rankas
IT PROGRAMUOTOJAS MB Higso bozonas • Vilnius
2000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 sav.
PHP PROGRAMUOTOJO (IT "DEBESŲ" IR DUOMENŲ ATVAIZDAVIMO PROGRAMINĖ ĮRANGA) Personalo akademija, UAB
PHP PROGRAMUOTOJO (IT "DEBESŲ" IR DUOMENŲ ATVAIZDAVIMO PROGRAMINĖ ĮRANGA) Personalo akademija, UAB • Vilnius
PATALPŲ APSAUGOS SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė) EUROCASH1, UAB
Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
PATALPŲ APSAUGOS SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė) EUROCASH1, UAB • Vilnius
Nuo 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 5 d.
IT INŽINIERIUS (GARSO, VAIZDO IR APŠVIETIMO INSTALIACIJOS) Galimybių arsenalas, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
IT INŽINIERIUS (GARSO, VAIZDO IR APŠVIETIMO INSTALIACIJOS) Galimybių arsenalas, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
.NET DEVELOPER Addendum Solutions, UAB
.NET DEVELOPER Addendum Solutions, UAB • Vilnius
SENIOR SOFTWARE ENGINEER Addendum Solutions, UAB
SENIOR SOFTWARE ENGINEER Addendum Solutions, UAB • Vilnius
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Prodivi, UAB
1200 - 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Prodivi, UAB • Vilnius
1200 - 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
prieš 2 sav.
IT SPECIALISTAS (-Ė) Litproduktai, UAB
1650 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT SPECIALISTAS (-Ė) Litproduktai, UAB • Vilnius
1650 - 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių