Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Pardavimų palaikymo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 392562

Darbo skelbimo numeris

392562

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie mūsų Tinklo padalinio kviečiamas prisijungti Pardavimų palaikymo specialistas (-ė):

Darbo pobūdis:

  • Verslo klientų sutarčių duomenų vedimas į sistemas;
  • Sąskaitų sutikrinimas, koregavimas, aktų ruošimas;
  • Bendravimas su klientais dėl paslaugų teikimo, jų tarifų ir kitais klausimais;
  • Pagalba pardavimų projektų vadovams įgyvendinant projektus.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Aukštasis (gali būti nebaigtas) išsilavinimas;
  • Atidumas, kruopštumas, atsakingumas, komunikabilumas, savarankiškumas;
  • Geras lietuvių kalbos mokėjimas (tiek kalbėjimas, tiek rašyba), dokumentų rengimo taisyklių išmanymas – privalumas.

Tau siūlome:
  • Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Įdomų, dinamišką, pilną iššūkių darbą;
  • Galimybę įgyvendinti profesinius tikslus patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje;
  • Karjeros galimybes vienoje didžiausių organizacijų Lietuvoje.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.

Informacija apie darbą:

visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 16 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 2 d.
Atlyginimas:
Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!

Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
ADMINISTRATORIUS (-Ė) Eurointegracijos projektai, UAB
910 - 1258 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
ADMINISTRATORIUS (-Ė) Eurointegracijos projektai, UAB • Vilnius
910 - 1258 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 4 sav.
VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė), KAUNE TELE2
1150 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė), KAUNE TELE2 • Kaunas
1150 - 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
prieš 2 sav.
PARDAVIMŲ VADYBININKAS HIPERIONAS, UAB
700 - 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PARDAVIMŲ VADYBININKAS HIPERIONAS, UAB • Vilnius
700 - 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 3 sav.
VAIRUOTOJAS – EKSPEDITORIUS (LIETUVOJE) AKATRANS LIETUVA, UAB - prekių pristatymas į „Maxima“ arba "RIMI" PC
Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
VAIRUOTOJAS – EKSPEDITORIUS (LIETUVOJE) AKATRANS LIETUVA, UAB - prekių pristatymas į „Maxima“ arba "RIMI" PC • Vilnius
Nuo 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 3 d.
KAMBARINĖ (KAMBARIŲ TVARKYTOJAS) RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA, UAB ASTORIJA HOTEL viešbutis
liko 3 d.
KAMBARINĖ (KAMBARIŲ TVARKYTOJAS) RADISSON BLU ROYAL ASTORIJA, UAB ASTORIJA HOTEL viešbutis • Vilnius
Vilnius
liko 3 d.
VAIRUOTOJAS - KURJERIS (VILNIAUS MIESTE) VV TRANSPORT, UAB
Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
VAIRUOTOJAS - KURJERIS (VILNIAUS MIESTE) VV TRANSPORT, UAB • Vilnius
Nuo 1250 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 3 d.
PARDAVIMŲ ADMINISTRATORĖ (-AS) Linikodas, UAB
Iki 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
PARDAVIMŲ ADMINISTRATORĖ (-AS) Linikodas, UAB • Vilnius
Iki 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 3 d.
UŽSAKYMŲ SURINKĖJAI OLANDIJOJE (SKUBU, TINKA IR POROMS) DARBAI SVETUR
Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
liko 3 d.
Nuo 1300 €/mėn.Į rankas
liko 3 d.
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, (PC MOLAS, KAUNAS) GELSVA, UAB
liko 3 d.
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, (PC MOLAS, KAUNAS) GELSVA, UAB • Kaunas
Kaunas
liko 3 d.
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, (PC MEGA, KAUNAS) GELSVA, UAB
liko 3 d.
PARDAVĖJAS KONSULTANTAS (-Ė), VYNOTEKA, (PC MEGA, KAUNAS) GELSVA, UAB • Kaunas
Kaunas
liko 3 d.