Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris

392573

Darbo aprašymas

Ieškome programuotojų darbui su Microsoft technologijomis:

• C# .NET WinForms, WPF
• C# ASP.NET
• SQL Server
• ir k.t.

Reikalavimai

• iniciatyvumas
• noras tobulėti ir gilinti žinias
• jausti atsakomybę prieš galutinį klientą

Darbo patirtis nebūtina, jeigu Jūsų gebėjimas save motyvuoti tai kompensuoja.

• įdomų ir įvairiapusį darbą robotizuojant įmonių verslo procesus
• niekuo nevaržomą sprendimų realizacijos laisvę
• tiesioginį bendravimą su klientu
• know-how kaip kurti pridėtinę vertę

Galima darbo vieta Jonavoje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2019 m. gruodžio 2 d.
Atlyginimas:
2000 €/mėn. Į rankas

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

IT Programuotojas

MB HIGSO BOZONAS

Higso bozonas teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse.

Parašykite mums trumpą motyvacinį laišką apibūdindami kokius projektus programuojate (ar jau esate suprogramavę per savo karjerą) ir rezervuokitės laiką pas mus susitikimui.
Laukiame Jūsų!

Žiūrėti profilį
Gauti el. paštu daugiau panašių darbo pasiūlymų: Prenumeruoti

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
PHP PROGRAMUOTOJAS NACIONALINIS ŠVIETIMO CENTRAS, UAB
1500 - 2000 €/mėn. Į rankas
PHP PROGRAMUOTOJAS NACIONALINIS ŠVIETIMO CENTRAS, UAB • Vilnius
1500 - 2000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 1
prieš 4 d.
WINDOWS IR SAP CCTR ADMINISTRATORIUS IP Callcenters, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
1
prieš 4 d.
WINDOWS IR SAP CCTR ADMINISTRATORIUS IP Callcenters, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
IT PRIEŽIŪROS IR KLIENTŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS NAVITUS LT, UAB
1700 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT PRIEŽIŪROS IR KLIENTŲ PALAIKYMO SPECIALISTAS NAVITUS LT, UAB • Vilnius
1700 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
PRAKTIKANTAS (-Ė) DWH SRITYJE Lietuvos paštas, AB
PRAKTIKANTAS (-Ė) DWH SRITYJE Lietuvos paštas, AB • Vilnius
APLIKACIJŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė) Lietuvos paštas, AB
Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
APLIKACIJŲ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS ADMINISTRATORIUS (-Ė) Lietuvos paštas, AB • Vilnius
Nuo 1300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 2 sav.
IT PAGALBOS INŽINIERIUS (HELP DESK) EPS LT, UAB
800 - 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT PAGALBOS INŽINIERIUS (HELP DESK) EPS LT, UAB • Vilnius
800 - 1400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
IT SPECIALISTAS (-Ė) Litproduktai, UAB
1650 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
IT SPECIALISTAS (-Ė) Litproduktai, UAB • Vilnius
1650 - 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 3 sav.
FULL-STACK PROGRAMUOTOJAS (-A) Smart HR
FULL-STACK PROGRAMUOTOJAS (-A) Smart HR • Vilnius
PATALPŲ APSAUGOS SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė) EUROCASH1, UAB
Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
PATALPŲ APSAUGOS SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė) EUROCASH1, UAB • Vilnius
Nuo 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 5 d.
AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Elis Textile Service, UAB
Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) Elis Textile Service, UAB • Klaipėda
Nuo 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Klaipėda