Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #399844

PARDAVIMŲ VADOVAS (-ė) logistikos kompanijoje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Pardavimų komandos formavimas, kontrolė;

  • Įmonės pardavimų strategijos vystymas;

  • Darbas su esamais pardavimų komandos nariais centriniame įmonės biure ir filialuose užsienio valstybėse;

  • Nuolatinės komandiruotės (vidutiniškai 1 kartą per mėnesį) į Rusiją ir centrinės azijos šalis;

  • Aktyvūs transporto paslaugų pardavimai VIP verslo klientams;

  • Derybos su potencialiais klientais;

  • Bendravimas su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu;

  • Kitos su pardavimo procesu susijusios užduotys.

Reikalavimai

  • Taisyklinga GERA rusų ir lietuvių kalba, žodžiu ir raštu, PRIVALOMA;

  • Daugiau ne 3 metai darbo aktyviuose pardavimuose PRIVALOMA;

  • Pardavimų skyriaus veiklos vizija, nuolatinės jos korekcijos tobulinant;

  • Idėjų generavimas, iniciatyvumas;

  • Komunikabilumas, savarankiškumas;

  • Orientacija į rezultatą, greitas darbo tempas;

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

  • Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje transporto paslaugų kompanijoje;

  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;

  • Mokymus Jūsų kompetencijos ugdymui - KIEKVIENĄ MĖNESĮ NAUJI KURSAI, REIKIAMOS MEDŽIAGOS ĮSIGIJIMAS ir kt.;

  • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą;

  • Realias karjeros galimybes;

  • Pagarbų požiūrį į darbuotojus;

  • Nenuobodžias komandiruotes įvairiomis kryptimis į rytų valstybes Rusija, Kazachstanas, Uzbekistanas, Kirgizija, Turkmėnija, Tadžikistanas, Azerbaidžanas ir kt.;

  • Darbo vietą moderniame verslo centre.

Darbo skelbimo numeris
#399844

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. balandžio 1 d.
Įvestas:
2020 m. kovo 3 d.

UAB Blunitrans siūlo platų logistikos paslaugų pasirinkimą: krovinių gabenimo, muitinės tarpininkų ir sandėliavimo paslaugas. Įmonėje dirbantys profesionalūs logistikos specialistai teikia aukščiausios kokybės paslaugas palankiausiomis kainomis. Kiekvienas klientas mums itin svarbus, todėl dirbame individualiai su kiekvienu užsakovu bei stengiamės pasiūlyti optimaliausius logistikos sprendimus.

Įmonės specializacija – smulkiųjų, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas sausumos transportu bei multimodaliniai pervežimai. Didelis patikimų partnerių tinklas visoje Europoje leidžia pasiūlyti greičiausius įmanomus krovinių pristatymo terminus ir užtikrinti maksimalų krovinių saugumą.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
PREKIŲ ATRINKĖJAI VASAROS SEZONUI - 750 EUR Į RANKAS. UAB „Biuro“
1070 - 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PREKIŲ ATRINKĖJAI VASAROS SEZONUI - 750 EUR Į RANKAS. UAB „Biuro“ • Kaunas
1070 - 1150 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
PREKIŲ TIKRINTOJAI GARLIAVOJE. PATIRTIS BŪTINA! UAB „Biuro“
840 - 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PREKIŲ TIKRINTOJAI GARLIAVOJE. PATIRTIS BŪTINA! UAB „Biuro“ • Kaunas
840 - 1150 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
PAKUOTOJAI KURKLIŲ II K. - KURĄ KOMPENSUOSIME! UAB „Biuro“
Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PAKUOTOJAI KURKLIŲ II K. - KURĄ KOMPENSUOSIME! UAB „Biuro“ • Utena
Nuo 700 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Utena
liko 1 d.
SANDĖLININKAS SDG, UAB
800 - 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
SANDĖLININKAS SDG, UAB • Kaunas
800 - 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS STATE EXPRESS EUROPE, UAB
1000 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
TRANSPORTO VADYBININKAS STATE EXPRESS EUROPE, UAB • Kaunas
1000 - 2000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAI RIEŠĖJE. DIENINIS GRAFIKAS! UAB „Biuro“
960 - 1150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAI RIEŠĖJE. DIENINIS GRAFIKAS! UAB „Biuro“ • Vilnius
960 - 1150 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
prieš 3 sav.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS Armila, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
VAIRUOTOJAS - EKSPEDITORIUS Armila, UAB • Vilnius
Nuo 1000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 4 d.
liko 5 d.
Vilnius
liko 5 d.
ŠALTKALVIS VAISTŲ GAMYBOS ĮMONĖJE ALEKSOTE UAB „Biuro“
1090 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
ŠALTKALVIS VAISTŲ GAMYBOS ĮMONĖJE ALEKSOTE UAB „Biuro“ • Kaunas
1090 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 5 d.
DARBUOTOJAI GAMYBOS PATALPŲ VALYME IR RŪBŲ TVARKYME UAB „Biuro“
930 - 1070 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
DARBUOTOJAI GAMYBOS PATALPŲ VALYME IR RŪBŲ TVARKYME UAB „Biuro“ • Kaunas
930 - 1070 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 5 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!