Naujausi skelbimai

3d projektuotojas/-a

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110854

Darbo skelbimo numeris

110854

Darbo aprašymas

Pastatų konstrukcijų modeliavimas trimatėje erdvėje;
Dalyvavimas projektavimo proceso etapuose.

Reikalavimai

Aukštasis statybinis inžinerinis išsilavinimas;
Erdvinio modeliavimo patirtis;
Privalomos puikios anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
Pastatų modeliavimo su programomis „Revit“, „Tekla structures“, „StruSoft“, „AutoCAD“ ar panašiomis – privalumas;
Pastatų stabilumo ir dinamikos skaičiavimo patirtis – privalumas;
Patirtis projektuojant surenkamo gelžbetonio konstrukcijas – privalumas.

Įmonė siūlo

Realizuoti savo žinias, bei mokytis iš kolegų;
Profesinės karjeros perspektyvas, kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 26 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 26 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.