Naujausi skelbimai

3PL paslaugų pardavimo vadybininko (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 84713

Darbo skelbimo numeris

84713

Darbo aprašymas

3PL paslaugų pardavimo strategijos sukūrimas ir įgyvendinimas;
Paslaugų pasiūlymų rengimas ir pristatymas;
Derybos su klientais;
Įmonės vadovybės ir klientų konsultavimas dėl sandėlių veiklos vystymo ir efektyvinimo.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
3 PL paslaugų pardavimo darbo patirtis ne mažiau kaip 1 metai;
Sandėlių veiklos organizavimo teorinis supratimas ir praktika;
Anglų ir rusų k. pagrindai;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Atkaklumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Puikų kolektyvą ir darbo sąlygas.

Papildoma informacija

CV su nuoroda "3 PL paslaugų pardavimo vadybininkas (-ė)" siųsti : karjera@vilandra.lt arba faksu 2601828

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 13 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 13 d.

plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti jau 17 metų ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Abena, Bambo, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt. darbui Vilniuje ieško: