Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #409721

Degalinės operatorius (-ė) Raseniai, Vejukų k.

CVMarket.lt klientas
Raseiniai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • mandagus klientų aptarnavimas pagal įmonės nustatytus standartus;
  • aktyvus prekių ir paslaugų pardavimas;
  • darbas kasos aparatu;
  • rūpinimasis degalinės vidaus patalpomis ir aplinka.

Reikalavimai

  • komunikabilumas ir sąžiningumas;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • galimybę dirbti arčiau namų;
  • patirtį didelėje ir augančioje įmonėje;
  • apmokymus ir reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus;
  • specialias įmonės nuolaidas;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galioja ir ne darbo metu);
  • kitas papildomas motyvacines priemones.

Darbo skelbimo numeris
#409721

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Raseiniai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 600 - 850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. liepos 28 d.
Įvestas:
2020 m. birželio 29 d.

VIADA - tai net 125 degalinių Lietuvoje bei 70 degalinių Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, reprezentuojantis VIADA prekinį ženklą bei vykdantis tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais. Tinklo degalinės atitinka šiuolaikinius technologinius bei gamtos apsaugos reikalavimus. Kasmet investuojame į degalinių atnaujinimą, vykdome degalinių rekonstrukcijas, kad taptume dar patrauklesni esamiems ir potencialiems klientams. Siekdami pritraukti naujus ir išsaugoti esamus klientus, esame įdiegę lojalumo programą, kuri leidžia naudotis specialiomis nuolaidomis degalams, kitoms prekėms bei paslaugoms, dalyvauti organizuojamose akcijose. Degalinėse prekiaujame ne tik degalais, bet siūlome įsigyti ir kitų prekių. VIADA degalinėse parduodame kelių vinjetes, teikiame automobilinių priekabų nuomos, plovyklos paslaugas. Klientų patogumui visose degalinėse yra „Perlo“ terminalai, kuriuose galite sumokėti mokesčius, išimti/įnešti grynųjų pinigų, apdrausti automobilį, atlikti bankinius pavedimus, gauti vartojimo kreditą bei išbandyti sėkmę loterijose.

Esame dinamiška, stabiliai auganti, pelninga ir šiuolaikiška bendrovė, kuri remia įvairius kultūrinius renginius ir organizacijas, labdaringus projektus, sporto varžybas. Įmonės partneriai - fiziniai ir juridiniai asmenys, ūkininkai, valstybinės institucijos.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 1 sav.
VIRĖJAS (-A) UAB VARINĖ SLANKA
600 - 900 €/mėn. Į rankas
VIRĖJAS (-A) UAB VARINĖ SLANKA • Vilnius
600 - 900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 4 sav.
PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A) DRUSKININKUOSE SINVEST FASHION, UAB - prekiauja Escada Sport, Marc Jacobs, Michael Kors ir kt. drabužiais
600 - 800 €/mėn. Į rankas
liko 1 d.
PARDUOTUVĖS VADOVO PAVADUOTOJAS (-A) DRUSKININKUOSE SINVEST FASHION, UAB - prekiauja Escada Sport, Marc Jacobs, Michael Kors ir kt. drabužiais • Alytus
600 - 800 €/mėn.Į rankas
Alytus
liko 1 d.
KASININKAS (-Ė) RESTORANE IKEA Lietuva (Felit)
Nuo 5.05 €/val. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
KASININKAS (-Ė) RESTORANE IKEA Lietuva (Felit) • Vilnius
Nuo 5.05 €/val.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
KASININKAS (-Ė) PARDAVĖJAS (-A) BISTRO, DARBAS 0,75 ETATU IKEA Lietuva (Felit)
liko 1 d.
KASININKAS (-Ė) PARDAVĖJAS (-A) BISTRO, DARBAS 0,75 ETATU IKEA Lietuva (Felit) • Vilnius
Vilnius
liko 1 d.
TANATOPRAKTIKAS (SANITARAS) - ADMINISTRATORIUS (-Ė) LAIDOJIMO PASLAUGŲ CENTRAS, UAB
Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
TANATOPRAKTIKAS (SANITARAS) - ADMINISTRATORIUS (-Ė) LAIDOJIMO PASLAUGŲ CENTRAS, UAB • Vilnius
Nuo 1300 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
PANEVĖŽIO PADALINIO LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė) Emplonet, UAB
Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
PANEVĖŽIO PADALINIO LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė) Emplonet, UAB • Panevėžys
Nuo 1900 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Panevėžys
liko 1 d.
PANEVĖŽIO/ ŠIAULIŲ PADALINIO LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė) Emplonet, UAB
liko 1 d.
PANEVĖŽIO/ ŠIAULIŲ PADALINIO LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė) Emplonet, UAB • Šiauliai
Šiauliai
liko 1 d.
KAUNO PADALINIO LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė) Emplonet, UAB
liko 1 d.
KAUNO PADALINIO LOGISTIKOS VADOVAS (-Ė) Emplonet, UAB • Kaunas
Kaunas
liko 1 d.
prieš 3 sav.
KEY ACCOUNT MANAGER (INTEGRATED FACILITY SERVICES) ISS Lietuva, UAB
Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
KEY ACCOUNT MANAGER (INTEGRATED FACILITY SERVICES) ISS Lietuva, UAB • Klaipėda
Nuo 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Klaipėda
liko 2 d.
APSKAITININKĖ (-AS) Litbana, UAB
910 - 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 4 d.
APSKAITININKĖ (-AS) Litbana, UAB • Vilnius
910 - 1100 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 4 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!