Naujausi skelbimai

Darbas su geru atlyginimu

Peržiūrėkite pasiūlymus su nurodytu atlyginimu:

Darbo skelbimo numeris #413393

Kokybės kontrolės vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Plungė
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

RVASVT ir būtinųjų programų ruošimas, koregavimas ir įgyvendinimo priežiūra.
Kokybės sistemos veikimo gamyboje kontrolė.

Sanitarinių – higieninių normų laikymosi kontrolė, vidinių inspekcijų atlikimas.

Vidaus ir išorės nusiskundimų analizavimas, neatitikimų priežasčių nustatymas bei prevencinių priemonių taikymas.
Darbuotojų mokymų vykdymas, svečių priėmimas.
Pavaldaus personalo darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (kokybės vadybininko maisto gamybos srityje/ maisto technologo/visuomenės sveikatos vadybos srityje).
Darbo patirtis maisto produktų kokybės valdymo srityje - privalumas.
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Navision - privalumas).
Maisto produktų gamybos saugos ir kokybės, RVASVT, gamybos proceso sanitarinių - higienos reikalavimų išmanymas.
Anglų ir rusų žinios.

Įmonė siūlo

Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas.
Atvykstantiems iš kitų miestų, kelionės klausimas sprendžiamas atskirai.

Darbo skelbimo numeris
#413393

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Plungė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. rugpjūčio 28 d.
Įvestas:
2020 m. liepos 30 d.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.

„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.

Mūsų vertybės:

Verslumas

Mes vertiname verslumo dvasią ir komandinį darbą: atvirą valdymo stilių ir įgaliojimų suteikimą darbuotojams. Sprendimus priimame siekdami auginti verslą: tai daro mus labiau konkurencingus, leidžia siekti pelno ir augti.

Profesionalumas
Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius.

Komandinis darbas:
Mes dirbame komandoje ir siekiame bendrų tikslų. Tikime, kad komandinis darbas yra raktas į sėkmingą įmonių grupės veiklą.

Daugiau

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 4 sav.
SEZONINIS DARBAS (OLANDIJA) SU BRAŠKĖMIS ŠILTNAMIUOSE ARBA KRANUOSE B.A.M. Vermeer Services, UAB
Nuo 10 €/val. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
Nuo 10 €/val.Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
TECHNOLOGAS MULTIMEDA, UAB
1400 - 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
TECHNOLOGAS MULTIMEDA, UAB • Radviliškis
1400 - 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Radviliškis
liko 1 d.
ŠALTOJO ŠTAMPAVIMO PRESŲ DERINTOJAS Metec, UAB
600 - 1000 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
ŠALTOJO ŠTAMPAVIMO PRESŲ DERINTOJAS Metec, UAB • Vilnius
600 - 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
ĮRENGIMŲ OPERATORIUS (-Ė) METEC, UAB
500 - 600 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
ĮRENGIMŲ OPERATORIUS (-Ė) METEC, UAB • Vilnius
500 - 600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
KOKYBĖS INŽINIERIUS (-Ė) Metec, UAB
700 - 1100 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
KOKYBĖS INŽINIERIUS (-Ė) Metec, UAB • Vilnius
700 - 1100 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
ELEKTRIKAS Metec, UAB
700 - 1000 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
ELEKTRIKAS Metec, UAB • Vilnius
700 - 1000 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
ĮSIDARBINK GAMYBOJE | ATLYGINIMAS KAS SAVAITĘ > UAB „Biuro“
950 - 1070 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
ĮSIDARBINK GAMYBOJE | ATLYGINIMAS KAS SAVAITĘ > UAB „Biuro“ • Vilnius
950 - 1070 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
DARBUOTOJAI LOGISTIKOS SANDĖLYJE, DIENINIS GRAFIKAS UAB „Biuro“
1100 - 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
DARBUOTOJAI LOGISTIKOS SANDĖLYJE, DIENINIS GRAFIKAS UAB „Biuro“ • Vilnius
1100 - 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 1 d.
KONTROLIERIUS - REMONTININKAS ELEKTRONIKOJE TAIKOS PR. UAB „Kitron“
980 - 1070 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
KONTROLIERIUS - REMONTININKAS ELEKTRONIKOJE TAIKOS PR. UAB „Kitron“ • Kaunas
980 - 1070 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
ĮRENGINIŲ MEISTRAS VAISTŲ GAMYBOS ĮMONĖJE ALEKSOTE UAB „Santonika“
Nuo 1090 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 1 d.
ĮRENGINIŲ MEISTRAS VAISTŲ GAMYBOS ĮMONĖJE ALEKSOTE UAB „Santonika“ • Kaunas
Nuo 1090 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 1 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!