Įterptinių sistemų programuotojas
Darbo skelbimo numeris #632081
Atranka internetu
Darbas iš namų

UAB NAVITUS LT
Vilnius, darbas iš namų

Atranka internetu Darbas iš namų

Darbo aprašymas

Bendrovėje suprojektuotų ar naujai projektuojamų valdiklių programinės įrangos kūrimas, įvairių savybių programavimas 8bit, 32bit mikrovaldikliams C/C++ kalba.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas IT, elektronikos ar telekomunikacijų srityse;

  • trijų metų praktinė patirtis programuojant C/C++;

  • patirtis su realaus laiko OS;

  • noras kurti ir tobulinti programavimo įgūdžius;

  • gerai žinoti 8bit, 32bit mikrovaldiklių architektūrą, ARM, Cortex mikrovaldiklių platformas;

Įmonė siūlo

  • Įdomų, kūrybinį darbą;

  • galimybę tobulėti savo profesinėje srityje ir augti kartu;

  • darbą su pažangia projektavimo įranga;

  • darbas yra glaudžiai susijęs su realiais prietaisais: mobilaus ryšio įranga, IoT, industriniais valdikliais. Sukurta įranga naudosis įvairių šalių vartotojai - nuo Europos, Pietų Amerikos, Azijos iki Australijos. Laukiame jūsų CV su nuoroda „Įterptinių sistemų programuotojas“ Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#632081

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

NAUJAS
prieš 1 d.
ELEKTROTECHNIKOS / ELEKTRONIKOS SISTEMŲ INŽINIERIUS (TARPTAUTINĖ ĮMONĖ) Noriu darbo, UAB
1250 - 1400 €/mėn. Į rankas
N
prieš 1 d.
ELEKTROTECHNIKOS / ELEKTRONIKOS SISTEMŲ INŽINIERIUS (TARPTAUTINĖ ĮMONĖ) Noriu darbo, UAB • Vilnius
1250 - 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 4 d.
SERVISO INŽINIERIUS Noriu darbo, UAB
Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 4 d.
SERVISO INŽINIERIUS Noriu darbo, UAB • Vilnius
Nuo 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 5 d.
LABORATORIJOS DARBUOTOJA (AS) VILNIAUS METROLOGIJOS CENTRAS, AB
800 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 5 d.
LABORATORIJOS DARBUOTOJA (AS) VILNIAUS METROLOGIJOS CENTRAS, AB • Šiauliai
800 - 1500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šiauliai
prieš 1 sav.
ELEKTRONIKOS INŽINIERIUS (Ė) Ortho Baltic, UAB
1250 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
ELEKTRONIKOS INŽINIERIUS (Ė) Ortho Baltic, UAB • Kaunas
1250 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 2 sav.
ENERGETIKAS Noriu darbo, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
ENERGETIKAS Noriu darbo, UAB • Šiauliai
Nuo 1200 €/mėn.Į rankas
Šiauliai
PROGRAMUOTOJAS C/C++ MID LEVEL EMUS, UAB
1500 - 2500 €/mėn. Į rankas
PROGRAMUOTOJAS C/C++ MID LEVEL EMUS, UAB • Vilnius
1500 - 2500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
NAUJAS
prieš 2 val.
KIBERNETINIO SAUGUMO SPECIALISTAS (-Ė) ANCOR Baltic, UAB
2400 - 3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
KIBERNETINIO SAUGUMO SPECIALISTAS (-Ė) ANCOR Baltic, UAB • Vilnius
2400 - 3500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
NAUJAS
SKAMBUČIŲ CENTRO SPECIALISTAS Nsoft, UAB
500 - 600 €/mėn. Į rankas
N
SKAMBUČIŲ CENTRO SPECIALISTAS Nsoft, UAB • Vilnius
500 - 600 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 d.
IT PRIEŽIŪROS IR PALAIKYMO SPECIALISTAS TP AIM, UAB
1300 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 3 d.
IT PRIEŽIŪROS IR PALAIKYMO SPECIALISTAS TP AIM, UAB • Vilnius
1300 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 5 d.
TESTAVIMO INŽINIERIUS (-Ė) (MID) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB
1700 - 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 5 d.
TESTAVIMO INŽINIERIUS (-Ė) (MID) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB • Vilnius
1700 - 2800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!