Pramogų komplekso vadovas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #632359

UAB "Ūko medis"
Elektrėnai

Darbo aprašymas

Būsite atsakingi už:

  • Pramogų parko paslaugų komplekso darbo organizavimą ir administravimą;
  • Sklandų klientų aptarnavimą, renginių koordinavimą;
  • Nuolatinę parke vykstančių procesų kontrolę;
  • Personalo darbo organizavimą: darbuotojų samdymą, jų apmokymą ir veiklos koordinavimą, dokumentacijos tvarkymą;
  • Aukštos klientų aptarnavimo kokybės bei klientų saugumo užtikrinimą;
  • Įmonės planinių rinkodaros veiksmų įgyvendinimą;
  • Nuolatinę inventoriaus ir įrengimų būklės priežiūrą;
  • Nuoseklų įmonėje vykstančių procesų laikymosi užtikrinimą;
  • Savalaikį iškylančių problemų nustatymą ir sprendimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:

  • Norėtumėte prisidėti prie pramogų komplekso paslaugų pardavimų augimo;
  • Gebate valdyti informacijos srautus, juos tinkamai struktūruojant ir paskirstant;
  • Pasižymite strateginiu mąstymu, puikiais laiko planavimo įgūdžiais bei atidumu detalėms;
  • Gebate greitai priimti sprendimus, esate savarankiškas ir atsakingas;
  • Suvokiate poilsinio verslo valdymo specifiką (būtų privalumas);
  • Lengvai užmezgate pažintis ir palaikote šiltą kontaktą su žmonėmis;
  • Įžvelgiate verslo plėtros galimybes, esate iniciatyvus ir kūrybiškas;
  • Užduotyse matote galimybes, esate orientuotas į rezultatą;
  • Esate gerai įvaldęs anglų ir rusų kalbas;
  • Galite dirbti lanksčiu darbo grafiku.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome

  • Unikalią galimybę realizuoti savo potencialą ir idėjas;
  • Dinamišką darbo atmosferą bendraminčių apsuptyje;
  • Specializuotus mokymus ir asmeninio augimo perspektyvą;
  • Atvirą betarpišką komunikaciją, greitai priimamus sprendimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#632359

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 3 sav.
VIEŠBUČIO VADOVAS BEST WESTERN VIEŠBUTIS VILNIUS, UAB NAUJASIS VILNIUS
1500 - 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
VIEŠBUČIO VADOVAS BEST WESTERN VIEŠBUTIS VILNIUS, UAB NAUJASIS VILNIUS • Vilnius
1500 - 2400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A) KREDITAVIMUI VILNIUJE Medicinos bankas, UAB
Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 5 d.
DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A) KREDITAVIMUI VILNIUJE Medicinos bankas, UAB • Vilnius
Nuo 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 5 d.
prieš 2 sav.
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS A2 Cargo, UAB
1300 - 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS A2 Cargo, UAB • Vilnius
1300 - 1700 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
PARDAVIMŲ VADOVAS ŠVAROS MISIJA, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PARDAVIMŲ VADOVAS ŠVAROS MISIJA, UAB • Vilnius
Nuo 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJA (-AS) Basic idea, MB
500 - 1200 €/mėn. Į rankas
BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJA (-AS) Basic idea, MB • Kaunas
500 - 1200 €/mėn.Į rankas
Kaunas
PREKYBOS VADOVĖ (-AS) Veiklos valdymo sprendimai, UAB
Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PREKYBOS VADOVĖ (-AS) Veiklos valdymo sprendimai, UAB • Kaunas
Nuo 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
PARDUOTUVĖS VADOVĖ ( - AS ) NAUJOJE PREMIUM KLASĖS RŪBŲ PARDUOTUVĖJE! Amber Team, UAB
1100 - 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PARDUOTUVĖS VADOVĖ ( - AS ) NAUJOJE PREMIUM KLASĖS RŪBŲ PARDUOTUVĖJE! Amber Team, UAB • Vilnius
1100 - 1700 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
TRANSPORTO ŽALŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) Hegelmann transporte, UAB
Nuo 750 €/mėn. Į rankas
TRANSPORTO ŽALŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) Hegelmann transporte, UAB • Kaunas
Nuo 750 €/mėn.Į rankas
Kaunas
DIREKTORIUS Alliance for Recruitment
5000 - 7500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
DIREKTORIUS Alliance for Recruitment • Vilnius
5000 - 7500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 3 d.
prieš 4 sav.
AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS Metec, UAB
800 - 900 €/mėn. Į rankas
liko 2 d.
AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS Metec, UAB • Vilnius
800 - 900 €/mėn.Į rankas
Vilnius
liko 2 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!