Procesų valdymo skyriaus vadovas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #975458

Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Baigiasi po 11 d.

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Verslo procesų valdymo strategijos ir veiklos koordinavimas;
  • Procesų kokybės sistemos kūrimas ir tobulinimas;
  • Procesų kokybės ir efektyvumo užtikrinimas, atskirų verslo procesų optimizavimo galimybių paieška, sisteminis verslo procesų tobulinimas;
  • Dalyvavimas diegiant Bendrovės vidinius efektyvumo projektus ir iniciatyvas;
  • IT sistemų integralaus vystymo koordinavimas;
  • Vidinių klientų konsultavimas formuojant funkcinius reikalavimus Bendrovės verslo informacinėms sistemoms;
  • Vadovavimas procesų valdymo, IT paslaugų plėtros, kokybės valdymo komandoms.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas verslo vadybos, teisės, informacinių technologijų srityse;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis procesų valdymo srityje didelėje įmonėje ar įmonių grupėje;
  • Darbo patirtis diegiant kokybės valdymo sistemas būtų privalumas;
  • Planavimo, organizavimo kompetencijos, gebėjimas efektyviai spręsti kylančias problemas;
  • Gebėjimas pateikti argumentuotą informaciją bei įžvalgas;
  • Vadovaujančio darbo patirtis, gebėjimas suburti, ugdyti ir motyvuoti komandą.

Mes siūlome:

  • Strategiškai svarbią poziciją vienoje didžiausių Lietuvos bendrovių;
  • Galimybę prisidėti prie atsinaujinančios organizacijos pokyčių bei juos inicijuoti;
  • Darbą į pokyčius orientuotoje profesionalių vadovų komandoje.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#975458

Rekomenduojami darbo pasiūlymai

prieš 2 sav.
CENTRINIO PADALINIO VADOVAS (-Ė) VILNIUJE Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas
2000 - 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
CENTRINIO PADALINIO VADOVAS (-Ė) VILNIUJE Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas • Vilnius
2000 - 2400 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
NAUJAS
prieš 1 d.
ASISTENTĖ (-AS) - APSKAITININKĖ (-AS) Agrorodeo, UAB
Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
prieš 1 d.
ASISTENTĖ (-AS) - APSKAITININKĖ (-AS) Agrorodeo, UAB • Vilnius
Nuo 1600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
NAUJAS
prieš 1 d.
PARDAVIMŲ IR MARKETINGO VADOVAS Noriu darbo, UAB
2000 - 2500 €/mėn. Į rankas
N
prieš 1 d.
PARDAVIMŲ IR MARKETINGO VADOVAS Noriu darbo, UAB • Vilnius
2000 - 2500 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 d.
AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė) FREOR LT, UAB
Nuo 1582 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 3 d.
AUTOMATIKOS INŽINIERIUS (-Ė) FREOR LT, UAB • Vilnius
Nuo 1582 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
VIP 1
prieš 3 d.
AUTOMATIKOS ELEKTRIKAS Greentech Baltic, UAB
1300 - 1700 €/mėn. Į rankas
1
prieš 3 d.
AUTOMATIKOS ELEKTRIKAS Greentech Baltic, UAB • Vilnius
1300 - 1700 €/mėn.Į rankas
Vilnius
VIP 1
prieš 3 d.
FANUC ROBOTŲ PROGRAMUOTOJAS (-A) PROFTOOLS, UAB
Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
1
prieš 3 d.
FANUC ROBOTŲ PROGRAMUOTOJAS (-A) PROFTOOLS, UAB • Vilnius
Nuo 1800 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 1 sav.
METALINĖS DALIES BALDŲ KONSTRUKTORIUS (-Ė) - INŽINIERIUS (-Ė) Metalas ir mediena, UAB
1930 - 3306 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
METALINĖS DALIES BALDŲ KONSTRUKTORIUS (-Ė) - INŽINIERIUS (-Ė) Metalas ir mediena, UAB • Vilnius
1930 - 3306 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
ĮMONĖS PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) NORVEGLIT, UAB
Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
ĮMONĖS PLĖTROS VADYBININKAS (-Ė) NORVEGLIT, UAB • Klaipėda
Nuo 1000 €/mėn.Į rankas
Klaipėda
GAMYBOS VADOVAS (-Ė ) SAVAS TAKAS IR KO, UAB
Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
GAMYBOS VADOVAS (-Ė ) SAVAS TAKAS IR KO, UAB • Vilnius
Nuo 1400 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 4 sav.
IT PROJEKTŲ VALDYMO EKSPERTAS (-Ė) SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" VASA
Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 2 d.
IT PROJEKTŲ VALDYMO EKSPERTAS (-Ė) SĮ "Vilniaus atliekų sistemos administratorius" VASA • Vilnius
Nuo 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
liko 2 d.
Peržiūrėti visus pasiūlymus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!