https://www.cvmarket.lt/45676

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #45676

Administracijos departamento Dokumentų skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Administracijos departamento Dokumentų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga vykdyti ir užtikrinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos gaunamų, siunčiamų dokumentų registravimą, skenavimą, išsiuntimą. Organizuoti Vyriausybės kanceliarijos dokumentų judėjimo procesą tarp kanceliarijos padalinių. Rūpintis Vyriausybės kanceliarijos informacinių sistemų siunčiamų ir gaunamų dokumentų posistemių funkcionavimu ir plėtra.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: turėti aukštąjį universitetinį (magistro kvalifikacinis laipsnis) išsilavinimą; mokėti anglų kalbą B1 lygiu; mokėti dirbti kompiuteriu (naudotis Microsoft Office biuro programomis); turėti vienerių metų darbo patirtį su dokumentų tvarkymo ir valstybės informacinėmis sistemomis; būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais Vyriausybės bei jos įstaigų veiklą, Lietuvos Respublikos nutarimais bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais viešąjį administravimą, valstybės tarnybą, darbo santykių reguliavimą, Vyriausybės kanceliarijos darbą; mokėti valdyti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas; mokėti dibti su informacinėmis sistemomis, skeneriais, markiravimo ir fakso aparatais; mokėti rengti statistines ataskaitas ir atlikti informacijos apie registruotą korespondenciją paiešką; sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti raštvedybos taisykles, teisės aktų rengimo taisykles.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 12


Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Personalo skyriuje, 122 kab., Gedimino 11, Vilniuje.


Išsamesnė informacija : (8 5) 266 3735, 266 3709, v.staskeviciene@lrvk.lt ,www.lrvk.lt

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#45676
Jūs kandidatuojate į:
Administracijos departamento Dokumentų skyriaus vyriausiasis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!