Naujausi skelbimai

Administratorė-Apskaitininkė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78658

Darbo skelbimo numeris

78658

Darbo aprašymas

  • Pardavimo sąskaitų išrašymas ir apskaita
  • Pirkimo sąskaitų apskaita
  • Pardavimo sutarčių ruošimas
  • Pagalba ruošiant statistines ir intrastato ataskaitas
  • Ofiso administracinių reikalų tvarkymas
  • Korespondencijos ir įmonės dokumentų tvarkymas

Reikalavimai

  • Darbo patirtis apskaitoje
  • Geri bendravimo įgūdžiai, paslaugumas, lankstumas, komandos narys
  • Atkaklumas, tikslumas, kruopštumas ir ištvermė
  • Geras Lietuvių, Anglų ir Rusų kalbų žinojimas (žodžiu ir raštu)
  • Kompiuterinis raštingumas

Darbą tarptautinėje kompanijoje, stabilumą, galimybę augti kartu su kompanija.

Papildoma informacija

Siūlomas darbas UAB "Puumerkki" terminale, įsikūrusiam Vilniuje, Avižieniuose.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 18 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 15 d.

"Stora Enso Timber" - tai tarptautiniu mąstu veikianti medienos gaminių įmonių grupė.

Europos ir kito pasaulio rinkose gerai žinoma kaip medienos tiekėja statybos ir stalystės pramonei.

UAB Puumerkki priklauso Baltijos Gamybos Grupei ir yra vienintelis Stora Enso Timber gaminių platintojas Lietuvoje.