2022-07-29 11:26:48

Administratorė (-ius) - personalo vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
892 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Biuro priežiūra bei administravimas;
  • Personalo dokumentų administravimas, personalo atrankos proceso vykdymas (darbo skelbimų talpinimas, darbuotojų paieška, darbo mugių organizavimas, pokalbių vykdymas);
  • Įmonės dokumentacijos tvarkymas;
  • Kanceliarinių prekių užsakymas bei korespondencijos tvarkymas;
  • Įmonės internetinio puslapio administravimas (internetinio puslapio tvarkymas, atnaujinimas, naujienų kėlimas. Facebook ir Instagram platformų administravimas);
  • Svečių priėmimas, bendravimas su įmonės klientais;
  • Telefono skambučių srautų valdymas;
  • Atsakymai į elektroninius laiškus ir jų nukreipimas;
  • Pagalbos vadovams ir kitiems įmonės darbuotojams teikimas;
  • Vadovo pavestų funkcijų vykdymas.

Reikalavimai

  • Nepriekaištingas raštingumas ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas;
  • Puikūs planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Organizuotumas ir iniciatyvumas, greita orientacija;
  • Lojalumas įmonei;
  • Pasitikėjimas savimi, pozityvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti apskaitos programa Debetas privalumas

Įmonė siūlo

  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Darbuotojo įgūdžius ir kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Visas darbui atlikti reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas.