Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #398102

Administratorė (ius) - personalo vadybininkė (-as)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Biuro priežiūra bei administravimas;
Personalo dokumentų administravimas personalo atrankos proceso vykdymas (darbo skelbimų talpinimas, darbuotojų paieška, darbo mugių organizavimas, pokalbių vykdymas); Įmonės dokumentacijos tvarkymas;
Kanceliarinių prekių užsakymas bei korespondencijos tvarkymas;
Įmonės internetinio puslapio administravimas (internetinio puslapio tvarkymas, atnaujinimas, naujienų kėlimas. Facebook ir Instagram platformų administravimas);
Svečių priėmimas, bendravimas su įmonės klientais;
Telefono skambučių srautų valdymas;
Atsakymai į elektroninius laiškus ir jų nukreipimas; Maršrutų sudarymas vairuotojui;
Kilimų priėmimas;
Pagalbos vadovams ir kitiems įmonės darbuotojams teikimas;
Vadovo pavestų funkcijų vykdymas.

Reikalavimai

Nepriekaištingas raštingumas ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Atsakingumas;
Puikūs planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
Organizuotumas ir iniciatyvumas, greita orientacija;
Lojalumas įmonei;
Pasitikėjimas savimi, pozityvumas, puikūs bendravimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Įdomų ir dinamišką darbą;
Darbuotojo įgūdžius ir kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
Visas darbui atlikti reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#398102

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 600 - 650 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. kovo 12 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 12 d.

Aukšta paslaugų kokybė, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, operatyvus aptarnavimas, kvalifikuoti darbuotojai – visai tai mes siūlome Jums.

Mes – tai įmonė ŠVAROS MISIJA, UAB, įsikūrusi 1997 m. Mūsų veikla apima platų patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos tvarkymo paslaugų spektrą. Per ilgą įmonės veiklos laikotarpį subūrėme stiprią atsakingų specialistų komandą, taikome efektyviausias valymo bei plovimo priemones ir technologijas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!