Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5910

Administratorė (-ius)- personalo vadybininkė (-as)(Helvina)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Efektyvus biuro veiklos funkcionavimo užtikrinimas, personalo reikalų, dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadyba);
panašaus darbo patirtis;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Internet);
geras anglų, rusų kalbų mokėjimas;
puikūs bendravimo įgūdžiai;
gebėjimas dirbti savarankiškai;
motyvacija darbui.

Dinamišką darbą jaunatviškame kolektyve, geras darbo ir atlygio sąlygas, soc.garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Administratore, Helvina" taip pat galite siųsti el.p.: kaunas@noriudarbo.lt

Darbo skelbimo numeris
#5910

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. balandžio 23 d.
Įvestas:
2005 m. kovo 24 d.

Sėkmingai dirbanti bendrovė, platinantim automobilių priežiūros medžiagas ir profesionalių vartų sistemas Lietuvoje ir Rytų Europos šalyse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!