Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #332897

Administratorė (-ius)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Bendravimas su įmonės klientais;
  • Telefoninių skambučių administravimas, jų nukreipimas;
  • Bendrovės prekių ir paslaugų išmanymas;
  • Skolų administravimas, sisteminimas ir priminimų siuntimas įmonės klientams
  • įmonės svečių priėmimas;
  • įmonės dokumentų rengimas ir registravimas duomenų bazėje;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis, kitų pirkimų biuro reikmėms užtikrinimas;

Reikalavimai

  • Informacijos apdorojimas šiuolaikinėmis tecchninėmis kopiuterinės technikos, komunikacijų ir ryšio priemonėmis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Iniciatyvumas, sugebėjimas savarankiškai planuoti savo darbą ir priimti sprendimus;
  • Anglų kalba
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis panašioje sityje būtų privalumas;

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Darbą stabilioje ir lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Draugišką, darnų, veržlų kolektyvą;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • Įdomų ir atsakingą darbą, galimybes realizuoti savo idėjas ir sprendimus;
  • Konkurencingą atlyginimą.
  • Mokymus, susijusius su darbu, profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Darbo skelbimo numeris
#332897
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!