Naujausi skelbimai

Administratorė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77390

Darbo skelbimo numeris

77390

Darbo aprašymas

- Skambučių srautų valdymas, pradinės informacijos teikimas;
- Gedimų registravimas, pagalba klientams telefonu;
- Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos tvarkymas;
- Pagalba įmonės vadovams ir kitiems biuro darbuotojams;
- Biuro veiklos administravimas ir kanceliarinių prekių užsakymas;
- Įmonės svečių sutikimas.

Reikalavimai

- Klientų aptarnavimo ar/ir administratorės darbo patirtis;
- Puikūs komunikaciniai ir organizaciniai sugebėjimai;
- Greita reakcija, paslaugumas, lankstumas, atsakingumas;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Help desk patirtis, būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Stabilų darbą, gerą darbinę atmosferą, galimybę tobulėti

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 27 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 16 d.

„8K“ www.8k.lt veiklą pradėjo 2006 metais ir jau tapo Microsoft Auksiniu Sertifikuotu Partneriu, kas patvirtina aukščiausią kompetencijos ir kvalifikacijos lygį „Microsoft“ technologijų klausimais.

„8K“ projektuoja, diegia ir administruoja kompiuterinius tinklus, telekomunikacijų tinklus, informacinių technologijų bei silpnųjų srovių sistemas. Serfifikuoti specialistai šiuo metu aptarnauja apie 700 kompiuterinių darbo vietų. Klientams siūlome aukštos kokybės IT sistemų diegimo ir aptarnavimo paslaugas, unikalius silpnųjų srovių sprendimus, WEB projektų kūrimą bei valdymą.

Efektyvesniam aptarnavimui sukurta nuotolinės pagalbos sistema www.superadmin.lt

Kompiuterinei technikai įsigyti sukurta elektroninė parduotuvė www.eshop.8k.lt

8K ieško komandos nario, norinčio dirbti aptarnaujantį - administracinį darbą.