Naujausi skelbimai

Administratorė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 85145

Darbo skelbimo numeris

85145

Darbo aprašymas

Jeigu Jūs puikiai kalbate ir be klaidų rašote rusiškai, tada siūlome darbą, kuriame reikia turėti patirties analogiško darbo

Biuro administravimas ir asistavimas vadovui
Siunčiamos ir gaunamos korespondencijos tvarkymas
Sutarčių ruošimas rusų kalba
Bendravimas su partneriais rusų kalba ( raštu ir žodžiu )
Informacijos valdymas ir perdavimas vadovams
Įmonės dokumentacijos ruošimas bei tvarkymas (raštai, sutartys, personalo apskaita ir pan.)
PVM sąskaitų išrašymas, prekių pajamavimas su buhalterine programa Pragma, Navision
Dokumentų archyvavimas
Dokumentų vertimas iš lietuvių kalbos į rusų kalbą

Reikalavimai

Puikus rusų k. žinojimas ( raštu ir žodžiu )
Geras anglų k. žinojimas ( raštu ir žodžiu )
Aukštasis universitetinis išsilavinimas
Raštvedybos taisyklių išmanymas
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office) , ypač Excel
Sėkminga administracinio darbo patirtis
Puikūs bendravimo, planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai
Reprezentatyvi išvaizda ir geros rekomendacijos
Vairavimo patirtis
Darbo patirtis su buhalterine programa Navision būtų privalumas

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą
Draugišką kolektyvą
Socialines garantijas

Papildoma informacija

Darbo vieta Vilniuje, Kirtimuose.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2010 m. gegužės 20 d.
Įvestas:
2010 m. balandžio 20 d.

Sėkmingai prekiaujanti santechnikos gaminiais bei dekoratyviniais ruošiniais iš metalo šiuo metu darbui Vilniuje ieško