Naujausi skelbimai

Administratorės (-iaus)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 159007

Darbo skelbimo numeris

159007

Darbo aprašymas

  • Sklandžios biuro veiklos bei tvarkos biure užtikrinimas, pagalba komandai;
  • Įmonės dokumentų ir informacijos srautų valdymas ir administravimas;
  • Įmonės raštvedybos, korespondencijos ir skambučių koordinavimas bei tvarkymas;
  • Bendravimas su klientais, svečių priėmimas, informacijos teikimas telefonu;
  • Susitikimų, posėdžių organizavimas, protokolavimas bei nutarimų platinimas, jų vykdymo kontrolė;
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis, ūkinėmis priemonėmis, tiekėjų paieška ir atranka;
  • Pagalba vadovui kasdieninėje veikloje: verslo susitikimų organizavimas, informacijos valdymas ir perdavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Biuro administratorės patirtis ne mažiau 1 metai;
  • Gebėjimas sisteminti ir pristatyti informaciją, dirbti komandoje ir individualiai, greitai įvaldyti technologijos naujoves, savarankiškai spręsti problemas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office) ir raštvedybos, protokolavimo išmanymas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, diplomatiškumas, etiketo išmanymas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Reprezentatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą augančioje kompanijoje;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 1 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 17 d.

Balterma ir ko, UAB nuo 2006 metų aktyviai vystanti pastatų inžinerinių sistemų projektavimo, prekybos, šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas bei teikianti dujinių katilų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą šiuo metu ieško: