Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #550423

ADMINISTRATORIUS (-Ė) ANGLŲ K.

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Ryšių su esamais klientais palaikymas

  • Pasiūlymų ir sutarčių rengimas ir koordinavimas.

Reikalavimai

  • Sistemingo darbo su klientais patirtis, užsienio kalbos ( anglų) žinios žodžiu bei raštu,

  • Derybų ir bendravimo įgūdžiai,Išsiugdytos savybės, tokios kaip savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas,

  • Pozityus nusiteikimas ir atvirumas bendraujant su klientais,

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžius,Sugebėjimą dirbti komandoje, orientuotoje į tikslus.

PREMIJŲ MOKĖJIMAS Už vienkartinių ypač svarbių užduočių atlikimą.

Patogus susisiekimas (Ringuvos g.65, Kaunas).

Mes jums siūlomepatrauklias darbo sąlygas ir aplinką motyvuotoje komandoje socialines garantijas

Darbo grafikas: Pilna darbo diena;Pradžia - pabaiga: 8:00 - 16:30 val.;Trukmė: 8 val.;Per savaitę: 40 val.;

Darbo skelbimo numeris
#550423
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!