Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #381044

Administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Rengti vidinius įmonės dokumentus;
  • Tvarkyti korespondenciją, ją registruoti, kontroliuoti, kad būtų atsakoma į gautas užklausas;
  • Registruoti ir administruoti sutartis, kontroliuoti jų galiojimo terminus;
  • Organizuoti įmonės darbuotojų komandiruotes (rezervuoti viešbučius, nuomoti automobilius, užsakyti lėktuvo bilietus ir pan.);
  • Organizuoti atvykstančių įmonės svečių priėmimą (rezervuoti viešbučius, organizuoti sutikimą oro uoste, atvykimą į įmonę ir pan.);
  • Koordinuoti kanceliarinių ir reprezentacinių prekių užsakymą, vykdyti jų išdavimą ir apskaitą;
  • Atsakyti į bendrines užklausas telefonu ir elektroniniu paštu, teikti informaciją įmonės darbuotojams, partneriams ir svečiams;
  • Padėti įmonės darbuotojams vykdyti jų užduotis.

Reikalavimai

  • Puikiai kalbėti, skaityti ir rašyti anglų kalba; gebėjimas kalbėti, skaityti ir rašyti rusų kalba būtų privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geri informacijos analizės ir pristatymo įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai spręsti problemas;
  • Laisvai bendrauti su kolegomis, įmonės partneriais ir svečiais;
  • Susitarimų laikymasis – dirbti pagal sutartus procesus ir taisykles;
  • Savarankiškumas – užduotis atlikti be nuolatinės priežiūros;
  • Patikimumas – užduotis atlikti sutartu laiku, pilna apimtimi ir kokybiškai;
  • Įsitraukimas ir proaktyvumas;
  • Kritinis mąstymas.

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką kviečiame siųsti nurodytu elektroniniu paštu.

„Saldoje“ mes vertiname savo komandos narius ir Tau siūlome:

  • Darbą Šiauliuose, su įdomiais ir kūrybingais žmonėmis;
  • Kompetencijas atitinkantį atlygį;
  • Karjeros galimybes, jei atitinki aukščiau išvardintus reikalavimus;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Smagias įmonės šventes;
  • Nemokamus kineziterapijos užsiėmimus;
  • Skanius ir nebrangius pietus įmonės valgykloje;
  • Renginius ir stovyklas Jūsų vaikams;
  • Galimybę prisijungti prie muzikinio kolektyvo, mėgstantiems kurti ir atlikti muziką.

Darbo skelbimo numeris
#381044
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!