Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #407872

Administratorius/-ė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Su įmonės veikla susijusių dokumentų administravimas;

  • Marketingas, straipsnių kūrimas bei talpinimas puslapyje, naujienų talpinimas socialiniuose tinkluose;

  • Internetinio puslapio administravimas “Wordpress” platformoje;

  • Biuro reikmenų užsakymas, priežiūra.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas, komunikabilumas, aktyvumas, punktualumas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Greitas informacijos įsisavinimas.

Privalumai:

  • Administravimo patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Photoshop įgūdžiai;
  • Patirtis su Wordpress internetine platforma.

Įmonė siūlo

  • Darbo laiką d.d. nuo 9 iki 18 val; laisvus savaitgalius;

  • Patrauklias darbo sąlygas bei visas socialines garantijas;

  • Neterminuotą darbo sutartį;

  • Jauki darbo aplinka, draugiškas10 žmonių kolektyvas;

  • Galimybę tobulėti ir turėti finansinės naudos;

  • Puikias karjeros galimybes;

  • Mėnesinius ir metinius priedus prie atlyginimo už gerus rezultatus.

Darbo skelbimo numeris
#407872
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!